deadelaus kullanıcısının son içeriği

1. deadelaus

Silverstone Extrem 31 X 10.5 X 15

Gruba 800 tl den güncel olup 33 10.5 15 Bf goodrich ile takas olabilir SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. deadelaus

Gezenbilir grubuna 900 tl den güncel ... SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. deadelaus

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. deadelaus

Silverstone extrem 31 x 10.5 x 15 Gezenbilir grubuna özel fiyat 1000 tl - Fethiye / ambarla gönderilebilir Lastiklerde yarık yama balon vs. yoktur, bir tanesinde çivi yaması vardır, durumları % 65 tir... Bf Goodrich MT 33 x 10.5 x 15 veya benzeri lastikle takas olabilir Sahibinden ilan...
  5. deadelaus

Defender 110 Standart Helezon Yayları Hk.

Merhaba , benim araçta da yaylarda çökme durumu sözkonusu idi , hatta ön yaylar ses yapıyordu, bir aracımı yükselttim , diğerini de standart yaylarla değiştirdim , benim bildiğim önde yaylar çok farketmiyor arkalar heavy duty opsiyonu var, bir de 130 larda kullanılan arka yayların içinde ince...
  6. deadelaus

300tdi Motor Neden Stop Eder?

Benzer bir sorunla karşılaşmıştım stop müşüründeydi, her zaman yapmıyordu, o arada pompaya direk hat çektim düğmeli hala o tesisat duruyor acil bir durum için ,bilginize selamlar SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. deadelaus

110.25 Benzinli Ile Dusunceler

Maliyeti şu anda tam bilemiyorum maalesef, bilen bir arkadaşa soralım SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. deadelaus

Rica ederim selamlar ... SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. deadelaus

Zararı olmaz kesinlikle ama çekiş ve yakıttan çok fark eder, ayrıca platinle kullanırsanız suyu görünce bile tekleme yapmaya başlar SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. deadelaus

Merhaba, dizel ve benzinli 110 sahibi olarak benim düşüncem; ağır off-road koşullarında, su geçişlerinde, torka ihtiyaç duyulan durumlarda dizel daha avantajlı, dizelde elektrik problemleri aracın çalışmasına etki etmez fakat benzinli ise sessiz çalışması, düşük devirlerdeki çekiş kuvveti, devir...
  11. deadelaus

Demir Jant

Ynt: Demir Jant Merhaba , benim ilandaki jantlar ofsetsiz 5.5 inç olan orijinal saç jantlar , her türlü romörk ve dublex lastik takılabilir , dublex sibopları da üzerinde selamlar ...
  12. deadelaus

Demir Jant

Ynt: Demir Jant Merhaba, ben alaşımlı jant aldığım için orijinal saç jantlarım satılık , ilan numarası aşağıda tabiki gezenbilir ailesine fiyatım 350 tl olacaktır ;) Çelik jant aldığım için defender orijinal jantlarımı satıyorum, jantlar temiz ve muayyerdir, boyası yenidir. İlan No 216543121...
  13. deadelaus

Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

Ynt: Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar Kalorifer fotosu var mı ve fiyatı ne olur acaba ?
  14. deadelaus

Alınır Defender ofsetli jant, spacer, yükseltme kiti veya get

Ynt: Alınır Defender ofsetli jant, spacer, yükseltme kiti veya get Yukseltmeden sonraki görünüm
  15. deadelaus

Alınır Defender ofsetli jant, spacer, yükseltme kiti veya get

Ynt: Alınır Defender ofsetli jant, spacer, yükseltme kiti veya get Merhaba, amortisorun bağlantı ayağı uzuyor sadece amortisoru çalışma mesafesi değişmiyor sadece getle yükseltmede amortisorun çalışma aralığı değişiyor, benim yaptığım şekilde herhangi bir dengesizlik hissetmediğim için...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri