dervish kullanıcısının son içeriği

1. dervish

İzmir Kamp Grubu

Merhaba Program ve detayları özelden yazıyorum Selamlar
  2. dervish

İzmir Kamp Grubu

Programı ve detayları yazıyorum şimdi
  3. dervish

İzmir Kamp Grubu

Ben 'hoca' değilim bu birincisi. İkincisi başlık izmir kamp grubu ve bu bütün kampların izmirde yapılacağı anlamına gelmiyor. Bu platformdaki yazışmaları biraz daha saygı çerçevesinde yapmanızı rica ederim.
  4. dervish

İzmir Kamp Grubu

Merhaba Planlarsa biraz değişiklik yaptık. Sonbaharın renklerini kaçırmamak için 20 21 22 Ekim tarihlerinde Yedigöllerde olacağız. Şu anda 4 kişiyiz, tarihler uyarsa ve ulaşım sorun olmazsa sizi de bekleriz. Selamlar
  5. dervish

İzmir Kamp Grubu

Geçen seneki Karagöl kampından...
  6. dervish

İzmir Kamp Grubu

karagöl ve türevi kamp alanlarında kiralanan çadırlar ve ekipmanlar sonbahara çok uygun değil. en azından 3 mevsim çadır ve uyku tulumu gerekli.
  7. dervish

İzmir Kamp Grubu

arkadaşlar, ilk kamp için sipil ya da karagöl yazdım ama sizlerin önerileriniz varsa onları da değerlendirip ortak bir karar alabiliriz.
  8. dervish

İzmir Kamp Grubu

merhaba, ekim ayı içerisinde kamp planlıyorum, tarihleri bu başlık altında paylaşacağım.
  9. dervish

İzmir Kamp Grubu

merhaba, ekim ayı içerisinde kamp planlıyorum, tarihleri sizinle de paylaşabilirim.
  10. dervish

İzmir Kamp Grubu

merhaba, Ekim ayı içerisinde kamp planlıyorum tarihleri sizinle de paylaşabilirim.
  11. dervish

İzmir Kamp Grubu

Merhaba Arkadaşlar, Bildiğiniz gibi, birçok dağcılık ve doğa sporları kulübü/derneği olmasına rağmen, hemen hemen bütün kulüpler genellikle günü birlik doğa yürüyüşü (hiking) düzenleyip, trekking ya da tamamıyla kamp etkinliklerine önem vermiyorlar. Geceyi doğada geçirip güne doğada...
  12. dervish

Izmir Kamp Grubu

Arkadaşlar merhaba Yaklaşık 5 senedir İzmir'deki çeşitli kulüplerle yürüyüş ve dağcılık faaliyetlerine katılıyorum. Kulüplerin irtifa haricinde kışın kamp organize etmemeleri sebebi ile bireysel faaliyetler yapmaya karar verdim. Günübirlik yürüyüş rotaları üzerinde kamp kurmaya müsait yüzlerce...
  13. dervish

Çadır Tavsiyesi

tepedeki havalandırma kanalları açık mıydı? soğuk havalarda nefes alıp verrken dahi çadır içerisinde terlemeye yol açabilirsiniz
  14. dervish

Çadır Fiyatları

tek başına kullanacaksan dahi flame işini görmeyecektir. iç alanı çok dar o nedenle fighter almanı tavsiye ederim. fighteri sadece extrem yani yüksek irtifa olarak değerlendirmeyin. özellikle su sutunu çok yüksek ve her hangi bir ormanlık alanda dahi kullansan kış koşulları için ideal. sonuçta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri