Dieforwin kullanıcısının son içeriği

1. Dieforwin

Husky Bizam 2 Mi Quechua Arpenaz 2 Mi?

Husky kullanma fırsatım henüz olmadı ama Arpenaz 2 kullandım hiç tavsiye etmiyorum. Arpenaz 2+1 ise hiç düşünmeden alın derim. Bolu, Spil, Karagöl gibi bölgelerde hiç sıkıntı çıkarmadı. Bolu da çadırın üstüne branda gerdim vaka o yağmurda muhtemelen dağılır giderdi o ayrı :D Husky tulumlarımız...
  2. Dieforwin

Katrancı Koyu Hk Bilgisi Olanlar?

Merhaba. Ben aynı rotayı daha yeni tamamladım. Vaka biz Gümüldür'den başlayıp güney egeyi baya bir gezme fırsatı bulduk. Katrancıda kamp ateşi hastası olduğum için kalmadık :smiley:. Yaz sezonu ateş yaktırmıyorlarmış fakat isterseniz kışın yakabilirsiniz dediler. Günlük kampının olduğu bölgeye...
  3. Dieforwin

Kışı Çadırda Geçirmek. Yardım Lütfen Azizler

İyi günler. Arpenaz 2 çadırı yaklaşık 1 yıl kullandım(kışın hiç kullanmadım). Çadırın çok büyük bir havalandırma sorunu olduğunu düşünüyorum, kışın nemden ötürü sırıksıklam olabilirsiniz. Bence en azından arpenaz 2+ gibi havalandırması nispeten daha iyi bir çadır kullanın. Öte yandan nerede...
  4. Dieforwin

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar ben Erdem. 26 yaşındayım ve şuan İzmir'de ikamet etmekteyim. Kampçılık faaliyetlerine başlayalı yaklaşık bir buçuk yıl oldu. Çoğunlukla sahil kesimlerinde rahat, konforlu ve sıkıntısız gezintiler gerçekleştirdim. Biraz çile çekmenin zamanının geldiğini düşünmekteyim :smiley...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri