dopamin kullanıcısının son içeriği

1. dopamin

Yalova’nın Neyi Meşhur?

.
  2. dopamin

Kia Besta 4x4'e Nissan Bd 30 Motor

Mehmet merhaba bu yeni takozlar hangi aracın yuvarlak olan vibrasyonu içeri veriyor yeni taktığın vermez orijinal de olduğu gibi şekli
  3. dopamin

2021 De Çekme Ve Motokaravancıları Neler Bekliyor

Malum emeklilik ayrı bir durum pandemi de araya girdi ''Evde canım sıkılıyo !!!'' diye bağıran vatandaş gibi Sıkıntıdan net de kendi karavanını daha doğrusu otobüs karavan yapanları izliyorum binbir güçlük ile ve umutla karavanlarını inşa ediyorlar kimi tam zamanlı yaşamayı düşünüyor kimisi...
  4. dopamin

1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

İskenderun gümrüğünden çıkma diye biliyorum harman kia ankara tarafından ordulu bir tamirci arkadaşımıza satılmış idi bizdeki 2.2 lerden daha yeni model olan hi bestalardan nasıl olduğuna gelince daha yeni daha iyidir diyeceğim umarım öyledir
  5. dopamin

Midübüsden Karavan Yapmak Istiyorum.yakıtı Az,parcası Bol Ve Ucuz, Konforlu. Hangi Araçı Önerirsiniz?

Dikkatli gitmek değil midir esas olan yavaşlık hele ki mecburiyetten olunca zor rampaya sardığınızda kamyoncu dayıların uykularını dağıtmalarına vesile olup sırıtarak sollama yaparlarken benim gibi kafayı sağa çevirip ıslık eşliğinde manzara seyir ediyormuş gibi yaparak olaydan zevk almak mı...
  6. dopamin

Midübüsden Karavan Yapmak Istiyorum.yakıtı Az,parcası Bol Ve Ucuz, Konforlu. Hangi Araçı Önerirsiniz?

Sn Akdeniz45: Konunun kilitlenmesinin sebebi ne idi pek anlayamadım madem kilitlendi geri açılma sebebi ne idi şu pandemi günlerinde insanlar tıkılmış eve bilgi paylaşırken klavyeleri azıcıkta olsa stres atacak bir yöne kaymıyor değil ben bu konuda muzır bir şey göremedim ama ara sıra üyeler...
  7. dopamin

Kek kelimesi benim argo lügatımda ( saf, kandırılmaya müsait her daim çantada keklik ) karşılığı budur
  8. dopamin

Hayır efendim mesajımda eksoz freni yahut doğrusu egzoz freni mi her ne ise onun ile ilgili bir talebim yok iken mevzuya nereden monte oldu onu bilemedim ki cümleten iyi hafta sonları herkese
  9. dopamin

Ustam para kazanırken insanları kaybetmeyesin eksoz freni meselesini anlayamadım konuya fransız mı kaldık ne
  10. dopamin

Otokar karton koli formatında estetikten uzak bol köşeli karoserleri ile meşhurdur örneğin panzer kasa magırus minibüsler gibi bir dönem de land rover defender karoseri üretmişlerdi araçlar şaseli olmasa nerede ise korozyondan eriyip gidecek seviyede özensiz yapılmışlar idi üzerine motor...
  11. dopamin

İnceden İnceye inciler seviyeli mükemmel atışmalar takipteyiz selamlar
  12. dopamin

Evet bence de yolun inişi lazım çıkışı yemiyorsa sonuçta motoru fazla zorlamak sıkıntı
  13. dopamin

1991 Model Kia Besta 4x4 Panelvan

Şöyle izah etmek daha doğru olur üzerindeki yavru transfer kutusunu 4H 4L Hangi pozisyona alırsanız araç hareket edip ön aks mili dönmeye başladığı anda tekerlekteki otomatik porya kilitleri tık sesi ile birlikte kilitlenir araç dört çeker olur aracı arazi vitesinden çıkartınca 3-5 metre geri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR