dustersivas kullanıcısının son içeriği

1. D

Gezenbilir Sivas Grubu

Ynt: Gezenbilir Sivas Grubu selam gardaşlar :) yaşça sizlerden belki küçüğüm ama sivas'ın meşhur gardaşını da söylememde bir sıkıntı yoktur umarım. Şarkışla da avukatlık yapmaktayım. Dacia duster 4x4 110 bg 2011 araç sahibiyim etkinlik olursa davetlerinize mutlaka icabet etmek isterim. saygılar..
  2. D

Duster "REKOR YAKIT" Tüketimleri (Resimli)

Ynt: Duster "rekor Yakıt" Tüketimleri (resimli) 2011 model 52.500 deki 110 bg lik 6 vitesli 4x4 dusterim maalesef şehir içinde 8.5 litre yakıyor lastikleri lassa vakumlu kışlık üstelik 70 yanaklı olan jeep compass ın lastiklerini aldım geniş taban olandan inanın orjinal lastiklerinin dört...
  3. D

Dacia Duster; Araç İçi Ses İzolasyon Uygulaması

Ben bu işlemin yarısını arabayı aldığım da 2011 yılında uyguladım DYNAMAT diye bir malzeme kullanarak yaptım çokta memnunum sesi baya kesti hatta şöyle söyleyeyim arka sol çamurluğu kapladım sağ tarafı boş bıraktım ve bir test sürüşüne çıktım. Çamurlu yola girdiğimde aracın sağ çamurluktan bariz...
  4. D

Dacia Duster 4x4 Yükseltme

Ynt: Dacia Duster 4x4 Yükseltme Arkadasım ya mümkünse aldığın yeri ve fiyatı verebilirmisiniz bende hevesliyim yükseltmeye yaptıracağım inşallah
  5. D

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Bekleyin bakalım yakıt rodajini ne olacaksa düşeceğini zannetmem ama benim arac bugün 28.000 km oldu ilk günkü gibi yakmaya devam yazın azıcık düşüyor ama oda yazın yerimde hiç durmam sürekli cevre illere giderim üstelik radarları yerlerini...
  6. D

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? İsin espirisi tabiki de güven ne alaka ama gercekten kapağı kapatirken tok bı ses geliyor artık sıkışma da yok kolay da açılıyor bence almamız gereken bı aksesuar
  7. D

Bugün yada dün vurulan emekli emniyet müdürünün de siyah dacia duster 4x2 si vardı dikkatimi çekti de yazım dedim.. Dacia sahipleri olarak kendisini yakın hissettiğim için kendisine rahmet ailesine de sabir diliyorum...
  8. D

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Renault kango yan sürgülü kapı fitili tam da duster on kaput altına uyumlu takmak isteyenlere duyurulur üstelik fiyatı da 20 TL lz Parts 19 Euro istemiş haberiniz olsun sonra ben duymadım falan demeyin benden demesi ben taktım Kaputun...
  9. D

Bir yıldır dacia duster 4x4 110 bg sahibiyim aracım 27.000 km de bende araba açıldıkta sonra düşer umuduyla dört gözle ilk bakımını bekliyordum :) herhalde bu bekleyiş 100.000 km yi de bulacak :) ama üzülmeyin grand chreeko 3.0 crdi nin hafta da iki kez deposunu doldurduğumu düşünürsek bu araba...
  10. D

Dacia Duster 4x4 Yükseltme

Ynt: Dacia Duster 4x4 Yükseltme yapılan işlemler daha detaylı anlatılsaymış keşke; yani jant ölçüsü markası lastik ölçüsü yay markası vs. merakla detayları bekliyoruz ???
  11. D

Dacia Duster Manual ( A'dan Z'ye Dacia Duster EL KİTABI)

Ynt: Dacia Duster Manual ( A'dan Z'ye Dacia Duster EL KİTABI) elinize emeğinize sağlık.. biri hepsini toplayıp zip dosyası halinde paylaşsa :P şaka bi yana gerçekten yürekten kutluyorum sizi çok teşekkürler
  12. D

Duster DCI Motorlarda Dizel Yakıt Katkısı Kullanılmalı mı?

Ynt: Duster DCI Motorlarda Dizel Yakıt Katkısı Kullanılmalı mı? Arabaya yalıtım yaparken deponun üst tarafinı gördüm arka koltukların altında koltukları sokunce çıktı ortaya ama kılıf falan yok vede plastik sanmıyorum donacagini zira arabalar -40larda test ediliyor kaliteli yakıt almazsanız...
  13. D

Ynt: Duster DCI Motorlarda Dizel Yakıt Katkısı Kullanılmalı mı? heralde bu ara sabahları -15 falandır bazen duruşmalarım kayseride oluyor sabah 7 gibi hareket etmek zorunda kalıyorum çalışmasında hiç bir problem yaşamadım üstelik aracımı geçen yıl 2. ayda aldım yani gördüğü ikinci kış oluyor...
  14. D

Ynt: Duster DCI Motorlarda Dizel Yakıt Katkısı Kullanılmalı mı? Biraz önce tamda biz bp petrol istasyonu sahibi bir arkadasla bu konuyu konuşuyorduk arkadas sağlam araba Parkı'na sahip dolayısıyla deniyor bu tip urunleri iyimidir diye sorduğumda bana uzak dur dedi eğer yağın kaliteliyse ne...
  15. D

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Yalnız olmadığımı biliyordum bunu sadece benim bilmediğimi biliyordum çok sevindim :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri