E_R kullanıcısının son içeriği

1. E

Motokaravan Kiralama

Yaklaşık 1 yıldır karavanlara merak salmış durumdayım.Aranızda mutlaka benim gibi araştıran ancak değişen hayat koşulları , maddi ve manevi nedenlerden dolayı bu hobiye başlayamayanlar olmuştur.Yoğun iş saatlerim nedeniyle gerekli araştırmaları ancak internetten yapabiliyorum.Ancak fark ettim ki...
  2. E

Survival Bıçağı Seçimim

Bana da doğada kullanabileceğim , sağlam , ucuz yollu bir bıçak lazım oldu.Tercihimi mora bıçaktan yana kullandım baya da memnunum.Yiyecekle de kullanabileceğimi düşünerek paslanmaz çelik 11480 versiyonunu aldım.fiyatı 30 tl idi. Mora bıçaklarına bakmanızı tavsiye ederim
  3. E

Istanbul Çevresi Kamp Yeri Tavsiyesi

Çadırım,matım,tulumum hazır.İstanbula en yakın kamp yerlerinden kamp macerama başlamak istiyorum.Güvenlik açısından sanırım öncelikle ücretli camping alanlarını tercih edeceğim. 2-3 gün rahat kalabileceğim , gittiğime değecek bir camping önerisi olan var mıdır acaba ? Şimdiden yardımlar için...
  4. E

Niva hakkında bilgi almak istiyorum yardım lütfen...

Ynt: Niva hakkında bilgi almak istiyorum yardım lütfen... Açıkçası öyle ahım şahım beklentilerim yok.Sonuçta bu fiyatlara binek alsam ne alabilirim ki?Beni karda kışta yolda bırakmayacak,ülkemin bozuk yolarında beni evime ulaştıracak araca ihtiyacım olacak. En yakın zamanda bi Niva bulup...
  5. E

Ynt: Niva hakkında bilgi almak istiyorum yardım lütfen... Peki neden ?Açıkçası alternatiflere de açığım fakat bütçe olarak çok yukarı çıkma şansım yok.Neden niva almamam gerektiği konusunu biraz daha açarsanız çok sevinirim.
  6. E

Ynt: Niva hakkında bilgi almak istiyorum yardım lütfen... Cevap için çok teşekkürler.Ben de alırsam 2004 ve üzeri diye düşünüyorum.Bir sorum daha olacaktı Alırken km ye çok dikkat etmek gerekir mi ? Mesela http://araba.com/4528038/Lada-Niva-17#xxlresim buradaki araç 2010 model 60000 de...
  7. E

Sevgili Niva kullanıcıları.Forumda okuduğum pek çok yerde Niva'nın safkan bir arazi aracı olduğunu,monoblok şasi olduğundan mümkün mertebe genç veya bakımlısını tercih etmek gerektiğini,paslanma,vibrasyon gibi problemleri olabileceğini,konfor denilen konseptin kendisinde nerdeyse hiç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,481
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri