earlgrey kullanıcısının son içeriği

1. E

2 Çanta + 1 Çocuk Çadır Kamp Ile Yurt Dışı

hikayenizin devamını sabırsızlıkla bekliyoruz hocam takipteyiz!
  2. E

Amsterdam A Gidenler

Ynt: Amsterdam A Gidenler Selam Gezini yapmadıysan sorularını cevaplayabilirim.
  3. E

Aynı Haftada Hem Çöl Hem Kum Ve Deniz...tunus...

Ynt: Aynı Haftada Hem Çöl Hem Kum Ve Deniz...tunus... merhabalar Sena hanım gezi notlarınızı keyifle okudum. Tunus benim için çok özel ve hayatımın sonuna kadar unutamayacağım bir yer... Beni en çok etkileyen yer is başkent Medinasında yaşanan hayat,zamanı 200 -300 yıl geriye atan bir yer...
  4. E

İran Gezisi Notlarım

Ynt: İran Gezisi Notlarım umarım güzel bir gezi olmuştur. birde fotoğraflara niye telif koydunuz?
  5. E

İran Gezi Yazısı

Ynt: İran Gezi Yazısı yolunuz açık olsun...notları sabırsızlıkla bekliyoruz.
  6. E

İran Gezi Yazısı

Ynt: İran Gezi Yazısı yolunuz açık olsun...
  7. E

Merhabalar

Ynt: Merhabalar birde Avrupa yı gezmeye Roma ile başlayabilirsin.
  8. E

Merhabalar

Ynt: Merhabalar kesinlikle turlara ihtiyacın yok!!! günlük ingilizce biliyorsan ve harita kullanmayı biliyorsan hiç tur şirketlerine para ödeme. ben bayan değilim ama avrupada gece gündüz bir bayan olarak yalnız dolaşabilirsin. ben Kasım ayının 7 si ile 20 si arası avrupa turu yaptım.konaklama...
  9. E

Aralık Ayında Bosna Hersek Ve Sırbistan Gezisi

Ynt: Aralık Ayında Bosna Hersek Ve Sırbistan Gezisi merhabalar bir sorum olacaktı size mostar'dan belgrada gece otobüsü varmı gerçekten varsa hangi Firma acaba? yardımcı olursanız sevinirim 30 Ekim de yolculugumuz var bir aksilik çıkmazsa. seyahatle kalın...
  10. E

roma HOSTEL TAVSİYE??

Ynt: roma HOSTEL TAVSİYE?? freedom traveller hostel via gaeta 35 ti sanırım termini garına çok yakın fiyatları iyi pazartesi perşembe bedava pizza gecesi var vede pizzası muhteşemdi...Hostelin biraz ilerisinde CONAD zincir marketleri var gayet ekonomik aradığınız herşeyi bulursunuz.Birde...
  11. E

Artvin - Tiflis - Vladikavkaz - Krasnodar - Rostov - Donetsk

Ynt: Artvin - Tiflis - Vladikavkaz - Krasnodar - Rostov - Donetsk GÜZEL GEZİ OLMUŞ
  12. E

Amsterdam-Paris-Brüksel 2012 tur notlarım

Ynt: Amsterdam-Paris-Brüksel 2012 tur notlarım İlker bey gezi blogunuzu zevkle okudum.Dikkatimi çeken nokta Montrmarte bölgesinin tehlikeli olduğu hakkında... Bizde burda bir hostel rezervasyonu yaptık 2 kişiyiz çokmu tehlikeli buralar?Eğer anlattığınız kadar tehlikeliyse biber gazı alıcam...
  13. E

Arkadaşlar schengen vizesi hakkında çok acil yardım

Arkadaşlar gezi planımı 6 ay önceden uçak biletlerimi almış bulunmaktayım.Gezi planım 7 İLA 10 kasım arası italya 10 ve 14 kasım arası Portekiz 14 ve 20 Kasım arası Fransa ve Hollanda.Fransa Hollanda arası biletimi almadım ve gezime ilk olarak İtalyadan başlayacağım için bugun gidip italyan...
  14. E

Rota ve Tavsiyesi

Ynt: Rota ve Tavsiyesi teşekkürler ben rotama portekizide ekledim lizbon ve porto
  15. E

Kuşadası hostel tavsiye

21 23 Nisan arası Kuşadası tatilinde Kuşadası Panorama Hostel de konakladım, hostel temiz , sahipleri gercekten yardımsever insanlar bizi garajdan otele kadar bhedava transfer ettiler.Kalacak yer arayanlara öneririm.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri