edipsezer kullanıcısının son içeriği

1. edipsezer

İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri

Ynt: İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri açıklamalar için teşekkürler Ferhat bey,karavana gittiğimde gerekli kontrolleri yapmam gerekecek sanırım:))
  2. edipsezer

Ynt: İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri Teşekkür ederim Ferhat bey,dediğiniz gibi gittiğimde akü voltajını ve panel akımını ölçmeyi deneyeceğim.akü şarj etmediği zaman mı akünün voltajı 14 volt un üzerinde olması lazım,yani gece panel şarjetmiyorken ölçüm yaptığımda 14 v tan...
  3. edipsezer

Ynt: İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri tşk ler Bekir bey,buzdolabının akımını ölçmeyi düşünüyorum,dediğiniz gibi fazla akım çekiyor olabilir.benim için en hayırlı olanı umarım akü boştur,direk seçenekler beni uğraştıracak sonuçta:))
  4. edipsezer

Ynt: İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri Teşekkürler Ferhat bey bilgilendirmeler için.Karavan şu an sarozda,Perşembe günü istanbula döndüm,çarşamba günü tekrar saroza gitmeyi düşünüyorum,bu durumda 13.2 volt ile hiç güç safretmeden 6-7 gün solar panel aküyü şarjedecektir ve...
  5. edipsezer

Ynt: İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri selam Ferhat bey,ilginiz için teşekkürler.akü full şarjlı olduğunda kaç volt olmalı?13.2-13.3 V yeterlimidir sizce?yola cıkmadan once 1 hafta 10 gun boyunca solar panel akuyu şarj etti.bu sureçte sistemde herhangi bir yuk te...
  6. edipsezer

Ynt: İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri ilgileriniz için teşekkür ederim.Atilla bey veBülent bey sistemin en az 2 katı gücünde olması halinde işimin görüleceğini yazmışlar, Doğan beyin yazısında da 105 a lik bir akunun 45 saat buzdolabını calıstırdıgı yazıyor.benim akum de...
  7. edipsezer

Ynt: İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri Selam, birkaç senedir üye olmama rağmen,foruma ilk yazıyorum sanırım.Topikleri okudum ve kendimle ilgili problemlerin çözümünü araştırdım.İşin içinden çıkamadım desem yeridir:) 2. el bir çekme karavan aldım, bunun içine 105 amper nova...
  8. edipsezer

piaggio x8

Ynt: piaggio x8 servis olayı ferco motorda biraz tuzluydu,ama kapandı sanırım orası,ben kasımpasa tarafında biryere goturuyorum,cocuk sten anlıyor ve fazla para da almıyor.zaten cin motorları gibi zırt pırt bozulmuyor,bakımlarını yaptırdıktan sonra fazla sorun cıkartacagını sanmıyorum.
  9. edipsezer

C47 Dakota

Ynt: C47 Dakota dediğiniz gibi 60-70 m lerde bir ucak var ama ona normal tuple daldırmıyorlar sanırım, 28 m lerdeki ucagı yeni batırmışlar.
  10. edipsezer

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? x9 500 kısa ve uzun mesafeler için kullanıyorum. herkese kazasız,keyifli sürüşler...
  11. edipsezer

piaggio x8

Ynt: piaggio x8 x8 200 üm vardı,3 sene filan kulandım,şu an x9 500 e geçtim. x8 sehir trafigi icin kısa mesafelerde daha kulanıslı. 110 kg civari,x9 ise 210 kg civari yaklasık 2 kat agırlıktan farkediyor. x8 ile 150 km yapmıstım yokus asagi,normalde 120-130 gidiyor.diger cin malı motorlara...
  12. edipsezer

C47 Dakota

Ynt: C47 Dakota 28 metre civarlarında.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana