ELDEMİR kullanıcısının son içeriği

1. E

suzuki grand vitara 2.5 v6 4*4 ile ilgi

herkese selamlar arkadaşlar bu akşam arazide çamura saplandım saplanma esnasında aracı 4*4 e geçirdim fakat seri 4*4 te takılı kaldı ve bundan sonra aracı 4*4 ten çıkaramadımbu şekilde bir olay yaşayan veya başına gelen oldumu saygılar hepinize iyi akşamlar
  2. E

suzuki grand vitara

herkese selam arkadaşlar aracımın trigel zincirlerini değiştirdikten sonra aracımda bir ses oluştu aracın söken ustanın toplayamadığına kanaat getirdikten sonra başka bir ustaya gösterdim ve aracın vanuslarından ses geldiğini trigel zincirlerinin bu yüzden ses yağtığını söylediler ben...
  3. E

dönüşlerde ses var

arkadaşlar 2500cc grant vitara v6m var arazide çamura saplanıp kaldığımda 4x4 konumunda dönüşlerde ön akslardan birvuruntu gelior kütürtü gelior(düz konumda giderken yok sadece dönüşte) bilgilerinize sunarım tşk ler
  4. E

modifiye

Arkadaşlar hepinize öncelikle hayırlı günler. Benim 2500cc grant vitara v6m var. Bunu off-road lara uygun hale getirmem ve arazide kullanılabilir hale getirmem kaça patlar. (normal şartlarda asfaltta kullanımımı etkilermi yardımcı olacak herkeze selemlar
  5. E

suzuki grand vitara v6 sorun

Ynt: suzuki grand vitara v6 sorun hasar verecegıne bende katılmıyorum .ısın gercegını soylemek gerekırse 25yıllık uzun yol soforuyum ufak araclarla ılgılı bılgım olmdıgı ıcın bu konuyusızlerle paylasmak ıstedım. canakkalede yetkılı servıs olmamasıda benı ayrıca bır sıkıntıya sokuyor.bukonuyla...
  6. E

Ynt: suzuki grand vitara v6 sorun evet aracım duz vıtes
  7. E

merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir site oluşturduğunuz için hepinize teşekkür eder aranızda bulunmaktan onur duyarım. suzuki grand vitara v6 aracım ile dağlık bir araziye girdiğimde 4*4 ü kullanma gereği duydum fakat fazla yüklenmeden dolayı aracın debreyaj balatasından aşırı duman geldi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri