emekli balıkçı kullanıcısının son içeriği

1. E

Isveç 2018 Gezimiz

Değerli bilgiler ve güzel fotoğraflarla temiz bir ülkeyi sayenizde izlemekteyiz Teşekkürler.
  2. E

Italya 2018

Hüseyin Bey İlgi, beğeni ve hatta notlar alarak izlemekteyiz. Sağlıkla problemsiz iyi gezmeler dilerim. Emeğinize sağlık.
  3. E

Norveç 2017 Gezimiz

İlgiyle takip ettik ve devamını sabırsızlıkla bekliyoruz. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.
  4. E

Yunanistan'da 7 Hafta, Mayis-temmuz 2016

Gürkan Bey gezi yazınızı ilgi ve beğeniyle takip etmekteyiz. Paylaşımlarınız için çok teşekkürler, emeğinize sağlık.
  5. E

Bizim Hikayemiz - Bir Karavancılık Makalesi

Yazınızı beğeniyle okudum. Aramızda olmanıza sevindim. Selamlar
  6. E

Rusya Devletinde Karavanla Gezilirken Kayit Sorunu

Bilgilendirme için teşekkürler.
  7. E

Mazı Koyu - Bodrum

Ynt: Mazı Koyu - Bodrum Mayıs ayının sonunda oradaydım. Sakin üç koyla karşılaştım. En batıdaki koydaki aile işletmecisi olan tesiste bungalov tarzı altı müstakil oda var. Bu işletmeye ait yan tarafında çok sayıda çadır kurmaya müsait etrafı ağaçlıklı denize sıfır alan bulunuyor. Dalış...
  8. E

Yunanistan İçin Son Yol Durumu

Ynt: Yunanistan İçin Son Yol Durumu Bilgilendirme için teşekkürler.
  9. E

Izmirden Nemruta (gezi Basladi)

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) Merakla takipteyiz. Umarım beklediğinizden çok daha güzel geçer yolculuğunuz. Her şey gönlünüzce olsun.
  10. E

Antalya'dan Kuzey Denizi Kıyılarına

Ynt: Antalya'dan Kuzey Denizi Kıyılarına Fatih Bey, paylaşımınızı beğenerek ve ilgiyle takip ettik. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.
  11. E

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası 6. ayda Ziraat Sigortadan 759 TL ye yaptırdığım poliçemi iptal ettirerek Ankara Sigortaya 275 TL ye yaptırdım. Ziraat Sigortadan geriye kalan 400 küsur TL nin hesabıma yatırılacağı söylendi. Uğraş veren başta Bekir Kemal Ataman, Erdal...
  12. E

Benim Karavanım Sprinter 4x4 413cdi Coşkun Bahçeci

Ynt: Benim Karavanım Sprinter 4x4 413cdi Coşkun Bahçeci Güzel karavanınla ailenle birlikte kazasız mutlu gezmeler dilerim.
  13. E

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Başta Selma Hanım olmak üzere yakınlarına sabır dilerim.
  14. E

Portatif Solar Güç Ünitesi mi Yapsak?

Ynt: Portatif Solar Güç Ünitesi Mi Yapsak? Tebrikler Serdar Bey. Selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35