emre1410 kullanıcısının son içeriği

1. E

2015-16 Off Road Için En Iyi Pick Up

Merhabalar, Bir değerlendirme yapmak istedim. Size göre en iyi pick up hangisi?
  2. E

300 Tdi Hararet Sorunu

sorunu bulabildim. teşekkürler :)
  3. E

300 Tdi Hararet Sorunu

Merhabalar 300 tdi aracımın termostatı olmamasına rağmen hararet yapıyor diye gösteriyordu fakat borulara baktığımda yumuşak oluyordu dün yine hararet yükseldi ve bu sefer borularda sertleşmişti ne gibi bir sorunu olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.
  4. E

Defender Kaporta Ustası Yardım

Ynt: Defender Kaporta Ustası Yardım Çok teşekkür ederim abi. İyi haftasonları.
  5. E

Ynt: Defender Kaporta Ustası Yardım İletişim bilgilerini alabilir miyim abi. Pazartesi veya salı günü o tarafa doğru geçicem.
  6. E

Ynt: Defender Kaporta Ustası Yardım Araca motor değişimi yapılmadı. Fiberglass aklıma geldi fakat ne kadar güzel olur diye düşünüyorum abi vidalı olan kaputlar bence çok kaba duruyor. Bunun vidasız olması daha güzel bir görüntü katmış bence.
  7. E

Ynt: Defender Kaporta Ustası Yardım Teşekkürler. Arkin Topatan abi gözümden kaçmış mesajın.
  8. E

Ynt: Defender Kaporta Ustası Yardım İletişim bilgilerini alabilir miyim abicim. Pazartesi veya salı günü o tarafa doğru geçicem de.
  9. E

Ynt: Defender Kaporta Ustası Yardım Araç İstanbulda değil ben ümraniyede oturuyorum öğrenciyim. Burda iyi bir usta bulabilirsem buraya getirtmeyi düşünüyorum kaputu.
  10. E

Herkese merhaba İstanbul'da resimdeki defender ın kaputundan yapabilecek usta tanıyor musunuz acaba? Yardım ederseniz sevinirim.
  11. E

Vx80 Aracım Satılıktır

Ynt: Vx80 Aracım Satılıktır Ben internetteki fiyatlarına bakarak koydum sadece yoksa kimseye fiyat konusunda anlamayan bir insana bile değerinden pahalıya satmak istemem ve satmam da zaten bu afedersiniz ama kazıklamaya giriyor. Fiyatının yüksek olduğunu söylediğiniz için teşekkür ederim.
  12. E

Vx80 Aracım Satılıktır

. .
  13. E

Vx80 Aracım Satılıktır

Ynt: Vx80 Aracım Satılıktır Merhaba Bildiğim kadarıyla aracın dizelini bulmak zor zaten bence internetteki diğer araçlara bakın onlara göre daha ucuz. Siz nasıl bir fiyat beklerdiniz.
  14. E

Vx80 Aracım Satılıktır

MERHABA http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-1993-vx80-off-road-donanimli-186801074/detay/ Binek araba alacağımdan dolayı satılıktır.Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.
  15. E

Toyota Vx 80 Benzin Otomatiği Yardım

merhaba 1993 model land cruıser vx80 benzin otomatiğini bulamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

SON KONULAR

Geri