Erem kullanıcısının son içeriği

1. Erem

Sway Bar Arıza

Merhaba, sway barı söktürüp koklar ve yanık/kavruk kokusu alırsanız yapılabilecek birşey yok. Mekanik sıkışıklık gidermişliğim var ama içi kısa devre sebebi ile yanmış olanlara ben birşey yapamıyorum. Kolay gelsin, selamlar.
  2. Erem

Çeki Demirine Takılacak Motosiklet Çekme Aparatı Yapımı

Kaç adet ihtiyacınız var?
  3. Erem

Be Sınıfı Ehliyet Olmadan +750 Kg Üstü Çekme Karavan Kullanmanın Cezası?

Bahsettiğiniz konu "yetersiz ehliyetle araç kullananma" diye geçer ve cezası da 2022 yılı içerisinde 1.823 TL.dir. Eğer kullanılan aracın sahibi kullanandan değişik kişi ise aynı ceza araç sahibine de kesilir.
  4. Erem

2004 Model 2.7 Wj Grand Cherokee Di̇zel Şehi̇r İçi̇ Km 4,10 Tl Yakiyor Normal Mi̇?

Merhaba, ön şaftın arka kafası bahsettiğiniz uğultuyu yapar. Ya tamir takımı ya da yeni kafa gerekecek gibi. Kolay gelsin.
  5. Erem

Yükseltilmiş Wj Kasa Araçlarda Ön Şaft Çözümü..

Merhaba, sorunu çözmenize sevindim. Öndeki rzeppa sistemini iptal ettirip çift mafsal mı yaptırdınız sonuç olarak? Maliyet ne oldu? Teşekkürler, selamlar.
  6. Erem

Wj Grand Cherokee Sağ Ön Torpido Içinden Yada O Bölgeden Gelen Tuhaf Ses

Semih bey, Kontak kapatılmasından bir süre sonra aracın havalandırma sistemi dışarı ile ilişkisini kesmek için torpidonun arkasında yer alan klapeleri kapatır. Eğer klape motor başları sıyırmış ise, 3 kere dener sonra vaz geçip bırakır. Anlaşıldığı kadarıyla sizde de bu 3 sefer deneme işlemi...
  7. Erem

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

neyse ki artık sakalım var..
  8. Erem

Ankara Da Ilk Bakım

Bir bilgi de ben ekleyeyim, HMC'den Murat, Akgün-Aydın Servisi devraldı. Beraberinde HMC'den de birkaç kişi geldi.
  9. Erem

Cb Telsiz Nerden Temin Edebilirim?

Kazm bey, Amacınızı biraz daha açıklarsanız belki yardımcı olabilirim. Selamlar.
  10. Erem

Sway Bar Arıza

Merhaba, Bulunduğunuz ili bildirir misiniz? Ankara'da iseniz ben hobi olarak tamir ediyorum mesela. Selamlar.
  11. Erem

Cherokee Kj Recall Hala Güncel

Sayın Cevlani, Bahsi geçen recallar ülkemizde de ciddiyetini korumaktadır. Size en yakın servise uğrarsanız, VIN kaydınızdan sizin gördüğünüz ve yapılmamış olan recallar için merkezden yedek parça isteyip, parçalar geldiğinde de sizi servise çağırıyorlar. Benim 2007'de de 2 adet vardı, bu...
  12. Erem

2003 liberty 2.8 crd nin motor üst plastik kapağı ve sorular..

Kaan bey merhaba, Ben de Ankara'dayım, tüm Jeep araçlarımı bakıma götürdüğüm özel servisim ihtiyaç durumunda parçaları tedarik ediyor. Keçeyi evde takmayı düşünmüyorsanız, bırakın parçayı da servis bulsun. :) Motor kapağı kolay bulunabilen bir parça değil, tek adres hurdacılar. Şaka bir yana...
  13. Erem

2.8 Crd 2006 Cherokee Multimedya Hakkında

Öncelikle Canbus Robert BOSCH'un bulup geliştirdiği bir haberleşme protokolüdür. Tek kablo üzerinden sıra ile pek çok bilginin gönderilmesini sağlar.. vs.vs. Bizim araçlara delip kesme biçme yapmadan uyabilen TEK model olan resimdeki cihaz ANALOG girişlere sahip. (Basit bir I/O girişi var, Ses...
  14. Erem

Buyrun bu da duruşu.
  15. Erem

Bahsettiğim Multimedya Canbus haberleşmesini desteklemiyor, sadece analog çıkış var harici düğmeler için. "canbus takarsanız" dediğiniz ne oluyor ? Canbus uyumlu multimedya cihaz demek istiyorsanız, piyasada bu araca göre zaten tek ürün var ve o da Canbus uyumSUZ.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR