eşkiya01 kullanıcısının son içeriği

1. eşkiya01

Lada Niva Test Sürüşü

Ynt: Lada Niva Test Sürüşü arkadaşın biri nivamı deneyebilirsin dedi. satışa geldik galiba?... >:( >:( >:( >:(
  2. eşkiya01

Lada Niva Test Sürüşü

Ynt: Lada Niva Test Sürüşü tamam yarın ararım görüşürüz :D :D :D
  3. eşkiya01

Lada Niva Test Sürüşü

Ynt: Lada Niva Test Sürüşü alakan için teşkkür ederim size nasıl ulaşacağım tel yazarsanız sevinirim. :D :D :D
  4. eşkiya01

Lada Niva Test Sürüşü

arkadaşlarben adanadan talip niva almak istiyorum bütün araştırmalarımı yaptım birtek test sürüşü kaldı.bana adanadan yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum.bir hafta sonu yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. eşkiya01

Adana'lı Sanatçılar

Ynt: Adana'lı Sanatçılar halk ozanlarına aşık Osman Akçay'ı eklemeyi unutmuşuz galiba
  6. eşkiya01

Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu normal çekim
  7. eşkiya01

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu teşekkür ederim ilk foto en az 500mt den zoom yapılarak çekilmiştit.
  8. eşkiya01

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu birkaç foto göndereyim bakalım kaç verceksiniz
  9. eşkiya01

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu arkadaşlar merhaba ben adanadan talip bende offroadla ilgileniyorum offroad yaparkende iyi bir fotoğrafçı olmak olmazsa olmaz.benim fuji hs20 var henüz öğrenme aşamasındayım.yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim şimdiden.
  10. eşkiya01

hs20 hakkında yardım

Ynt: hs20 hakkında yardım vakit ayırdığın için teşekkür ederim o videolara bir bakayım.
  11. eşkiya01

hs20 hakkında yardım

merhaba arkadaşlar bende fujifilm hs20 var ve video çekerken otomatik netleme yapıyor ve görüntü flulaşıp tekrar düzeliyor ve çok can sıkıcı bir olay hs20 kullanan arkadaşlar varsa veya bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler. >:( >:( >:(
  12. eşkiya01

lada niva motor hakkında

Ynt: lada niva motor hakkında eyvallahy dostum sağol kendine iyi davran
  13. eşkiya01

lada niva motor hakkında

Ynt: lada niva motor hakkında yorumun için teşekkür ederim ama anlatamadım galiba mesala 90mod. 101_125hp.92mod 76_100hp 93mod 126_150hp bunlar 1600 karbüratörlü ama aralarındaki bu farkı anlamadım.teşekkürler.
  14. eşkiya01

lada niva motor hakkında

arkadaşlar bu nivaların motorlarının beygırlerı hepsinde neden farklı ? 75.bg 83bg , 120bg,87bg gibi bu farklılık nasıl oluyor?
  15. eşkiya01

lada niva kaporta sorunu giderme

merhaba lada camiası ben aranıza yeni katıldım ne kadarda ladam olmasada ki düşünüyorum. araştırmalarıma göre nivaların kaportası çabuk çürüyormuş bunun için komple galvanizletsek acaba galvanızın üzerine boya tutar mı? :-\ :-\ :-\

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri