eurasian kullanıcısının son içeriği

1. eurasian

Otostopla Anadolu turumuzun klip tadında kısa bir videosu

Ynt: Otostopla Anadolu turumuzun klip tadında kısa bir videosu Avusturalyalı arkadlaşınızla yaptığınız gezinizin en azından bir karesini görmek çok isterim. çunku, o zamanlar da (90'lar..) yapılan turların önemi çok daha büyüktür benim için. İnsanların görsel olarak bile kolay kolay...
  2. eurasian

Otostopla Anadolu turumuzun klip tadında kısa bir videosu

10 gün süren ve yaklaşık 1700 km'yi otostopla kat ettiğimiz yolculuğumuzun klip tadında kısa bir videosu.. :) https://vimeo.com/44720788
  3. eurasian

Zeytinli Rock Festivali 13-14-15-16 Ağustos * İzmir *

13-14-15-16 ağustos bu yıl foça da tatil mantığıyla yağılacak festivaldir. eski foçada ingiliz burnunda yapılacaktır. ingiliz burnu;oldukca esen,müziği rüzgarla alıp götüren,geceleri çok soğuk olan dağlık bir yerdir. GRUPLAR: ANEMİ BaBa Zula BLACK TOOTH CENK HAN ALKAYA...
  4. eurasian

Zephyr Rock Fest 2009 ( 2-3-4-5 Temmuz )

2-3-4-5 temmuz eski foça -URLA geçen sene 4500 bilet satan ve 550 çadırla ilgi toplayan organizasyonun ikincisi, ayrıca dur-tur sahilinde 4 gün kamp konaklamalı olarak gerçekleştirilecek olan festival için izmirden ring kaldırılması da güzel bir artı. kaliteli 20 grupluk kadronun yanı sıra...
  5. eurasian

Otostopla 1 Ay Ege - Akdeniz Tavsiyeleri?

Ynt: Otostopla 1 Ay Ege - Akdeniz Tavsiyeleri? gerçekden sağlam ve atraksiyon yaşamşsnz emrah bey :) bu arada otostop turumuz 15 temmuzdan itibaren başlamak üzere değiştirilmişdir :)
  6. eurasian

2. Geleneksel Gezenbilir Kaz Dağları Kampı (16 - 19 Mayıs 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Kaz Dağları Kampı (16 - 19 Mayıs 2009) artık zeytinlide olmayacak festivaldir. ki orda yapmama konusunda çok haklılalarıdr geçen sene ve diğerki senelr gibi yerliler tarafından basılan burnumuzdan getirilen bir festivaldir. o yuzden artık zeytinlide değil foçada...
  7. eurasian

Ynt: Otostopla 1 Ay Ege - Akdeniz Tavsiyeleri? evet emrah bey her ne kadar osman aga benim için paranın candan daha onemli olduğunu düşünsede doğru soyluyorsunuz :) en iyi çözüm yolu bu olsa gerek. peki emrah bey sizin otostop yolcluğunuz sırasında ilginç ne tur olaylarla karşılaşdınız? ben...
  8. eurasian

Ynt: Otostopla 1 Ay Ege - Akdeniz Tavsiyeleri? öncelikle emrah bey; verdiğiniz bilgiler gerçekden çok önemli, çok teşekkür ediyorum. aslında öncelikli olarak karadenizi düşündük arkadaşımla fakat akşamları souğuk olacağını düşündüğüm için tekrardan akdeniz olmasına karar verdik. ama sona an...
  9. eurasian

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Kaz Dağları Kampı (16 - 19 Mayıs 2009) 26 haziranda başlıyacak olan otostopla akdeniz turum için iyi bir antrenman olacak :) bu arada otostopla ilgili düşüncelirnizi paylaşabilceğinizi düşündüğüm bir konu açtım sizde yazarsanız az da olsa bir bilgi edinebilirm...
  10. eurasian

26 Haziranda İzmir'den başlıyacak ve tahminen Temmuzun sonları yada ağustos başlarında bitecek olan, Otostopla Akdeniz turum için, siz değerli gezenbilir dostlarımdan; anılarınız yada otostop yolculuğu hakkında düşüncelerinizi paylaşmanızı istiyorum 8)
  11. eurasian

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Kaz Dağları Kampı (16 - 19 Mayıs 2009) Ozzz ile bereber geliyoruz :) benide yazarmısınız???

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri