fahrigül kullanıcısının son içeriği

1. F

5/8 Telsiz Anteni { Space 27 ]

Kutusu açılmış fakat konum sebebiyle monte edilmemiştir. 6.81 cm. boy, 4 radyal, 1500 watt güç, 110 km. rüzgar dirençli, 25-27.8 mhz frekans CB için İhtiyacı olan arkadaşlardan fiyat teklifi bekliyorum. NOT`. aynı ürün gittigidiyorda ki indirimli fiyatı 999 tl. olup resimleri ve...
  2. F

50 Ohm Telsiz Anten Kablosu

RG 213 kablo 25 metre 200 lira RG 58 kablo metresi 250 kuruş
  3. F

Satılık Navigasyon

Garmin etrex venture personel navigator kullanma klavuzu, araç çakmak bağlantısı, data kablosu mevcut olarak satılıktır.
  4. F

Yeni Karavan Için Yardım

Hangi şehirde ikamet ediyorsunuz *
  5. F

T4 Karavan Dönüşümü Yapan Firma

Aliağada Mustafa Özgüven ile görüşün bu arkadaş kendisine T 4 kamper yaptı, mesleği marangoz ve size yakın olduğundan imalat için size yardımcı olur . tel 0533-3472378 kolay gelsin .
  6. F

100 Bine Kadar 4x4 Araç ( Duster , Rav 4 , Forester , Terios , Vitara ... ?)

HYUNDAİ santa fe crdi leride bir inceleyin, ofrod yapılmayacakca .
  7. F

2008 Suzuki Grand Vitara 1.9 Ddis Hakkında!

1.9Dizelmotor nasılbenzinli oluyor
  8. F

Yörüklerin Peşinde Giderken Hangi Arazi Aracı Önerirsiniz

Lada niva işinize uygun araçtır
  9. F

Balata Bilgisi

7 zap com. dan istediğiniz her marka ve model aracın katolağını görebilir parça resimleri ile parça orijinal numaralarını öğrenebilirsiniz.
  10. F

Soğutma Suyuna Yağ Karışırsa Ne Olur?

Motor yaptırmayı göze alıyorsanız yola devam edebilirsiniz. riske girmeyin.
  11. F

T4

Yağın durumunu biraz daha açarmısınızş çapaklanmayı anlayamadım, yardımcı olmak isterim.
  12. F

Motokaravan Aliyorum. Yardim Edin Lutfen.

Basri bey, imkanlarınızı zorlasada alkovenli tercihinizde birinci tercihiniz kıa , normal kasa tercihinizde iveco olmalı,pejo J 9 lardan uzak durun. kıa veya ivecoda peşin para ile fiyatında indrimler olabilir kanaatindeyim.hayırlısı hangisi ise.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri