fanuc11 kullanıcısının son içeriği

1. fanuc11

Satılık Çıkma 3,5 V8 Motor Arıyorum

Merhaba Fatura miz yok şuanda motoru dağıttık satmaktan vaz geçtik Kolay gelsin SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. fanuc11

Defender V8 Motor Arıyorum

Merhaba elimde 1 adet V8 motor mevcut , halen arayış içindeyseniz yardımcı olmak isterim ,
  3. fanuc11

Ben De 110 V8 Ile Aranızdayım :)

merhaba, manifold için => http://www.summitracing.com/int/parts/edl-2198/overview/make/land-rover Karbürötür için aynı siteden bakabilirsin Edelbrog bilmediğim için yanıltmak istemiyorum .
  4. fanuc11

V8 Motorlar Için Yüksek Voltajlı Distributor Dui

Merhaba distribütörü değiştirdik çok yol yapmadık ama kaar ve arazi çok gezdik tarif edilmesi çok zor farklar var müthiş bi artis söz konusu , distribitor devir saati çıkışı olması da yanında çabası onuda aldım civali hararet saati ile birlikte montajını yapmak üzere bekliyor SM-N910C...
  5. fanuc11

Satilik Defender -50 Ofset 16x8 Goliaht

dediğim gibi teklifim ocak sonuna kadar geçerli , hayırlı müşteriler dilerim
  6. fanuc11

Satilik Defender -50 Ofset 16x8 Goliaht

Merhaba , bol müşteriler dilerim takım 750 tl ye verirseniz hemen iban numaranızı gönderin paranızı göndereyim saygılarım
  7. fanuc11

İnternet sitesinde sanırım motor seçenekleri arasında enjeksiyon var kontrol etmek lazım SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. fanuc11

Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

Lt 77 veya RN 380 araçlarda her ikiside var istersen 1350 tl ye lt 77 sanzuman var verebilirim SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. fanuc11

30 hp fark olacak diye aldık gaz pedalına basınca farkı hissettiriyor SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. fanuc11

Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

Ana sanzuman derken ne lazım lt77 rn380 ? SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. fanuc11

Defender Çalışmıyor...

Elektronikte Son Nokta bu benim bildiğim [emoji3] SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. fanuc11

Defender Için Ofsetli Jant Yapma

Bence süper olmuş , bağlantı göbeğinin olduğu flans ida kesip geriye aldınız mı o kısmı tam olarak anlayamadım ebat olarakta bilgi verirseniz tam olur SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. fanuc11

montajı zor değil bir kaç kablo bağlıyorsunuz oluyor fakat ben emme manifoldunu değiştirdiğim için sanırım orada küçük bir temas vardı onu kesmek zorunda kaldık onun dışında dökümanlarda her sey net olarak belirtiliyor , birde alacaksanız bujı kablolarınıda sipariş edin , yoksa mevcut kablolar...
  14. fanuc11

Bağlantıları konsunda bir takım sıkıntılarımız oldu ama şaun için bağlandı , bağlantı şekli için araştırma yaparken 25 Hp ile 50 arasında güç katkısı var diye belirtmişler , maliyeti araçların modeline göre değişiyor amerikadan 575$ aldım yol da 20$ montaj vs işi içinde 50$ masraf oldu desek 645...
  15. fanuc11

Merhaba , CJ lerde kullanan arkadaşlarım vardı onlardan gördüm performans konsunda ciddi artış sağlıyor gaza bastığında farkı daha net anlayabiliyorsun , henüz kendiminkisini çalıştırmadım ama arkadaşların araçlarındaki durum gayet başarılı olmuştu , marşa basayım daha net bilgiler vereceğim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri