fbmy kullanıcısının son içeriği

1. fbmy

Hankook Dynapro At2

Bir takım AT51 bitirdim. Aracım Kyron 2,0 daha çok kamp gezi ve günlük olarak kullanıyorum. Ayrıca extreme yapılı bir jimny aracım var. Bu bilgiyi mukayeseye referans olması için yazıyorum. Karlı zemin performansı gayet başarılı, AT olmasına rağmen çamurda beklentimin üstünde performans...
  2. fbmy

Kimyasal Tuvalet Boşaltma Sıklığı...

Merhaba Fiamma Bi Pot 39 kullanıyorum, ürünü alalı çok oldu ama en fazla 2-3 kere kullandım. Kirli su tankını boşaltmak için temiz su (sifon görevi gören) tankından ayırıp taşırken su damlatmakta. Su gelen yer tam olarak, normal kullanımdan sonra çekilen bir kapak var sıvıların kirli su tankına...
  3. fbmy

Yatak Için Sünger

32 Dns sünger iyi bir süngerdir kısa zamanda yumuşamaz, ne kadar sürede yumuşadı?
  4. fbmy

Yatak Için Sünger

İstanbul Anadolu yakasında yerimiz. Bizim çevremizde dikim için yönlendirebileceğiniz müşterilerimiz mevcut. Alternatif olarakta Sakarya/Adapazarı bölgesinde yaptırabilirsiniz. Süngerin kalınlığıda sizin ihtiyacınıza göre belirlenir, oturum pozisyonundaki yerden yükseklik ve tavan mesafesi...
  5. fbmy

Yatak Için Sünger

Merhaba Sunger saticisi olarak 1-2 detay vernek isterim. Dasite yukseldikce sunger sertlesmek zorunda degildir. Yuksek dansite dayanikli sungerlerinde oldukca yumsak ve konforlu secenekleri vardir. Piyasada genellikle sert sunger kalitelidir, yuksek dansite sunger sert olur gibi yanlis bir algi...
  6. fbmy

Jimny Mi, Kia Sorento Mu?

+1
  7. fbmy

Jimny Lastik Hava Basınçları

Kapı etiketinde ne yazıyorsa kesinlikle onu yapın-yaptırın. Lastikçiler bu konuda çok bilgisiz. Lastik basıncı sadece lastik ebadı değil aracın ağırlığı ile de alakalı bir değer. Dikkat edin sizle tartışıp tamam 26-26 yaptım deseler dahi kendi bildikleri gibi yapıyorlar. Sağlam bir benzincide...
  8. fbmy

2006 Jimny 4l Sorunu

Arazi şanzımanını 4L konumuna almadan önce vitesi N konumuna almanız lazım. Bu şekilde denediniz mi?
  9. fbmy

Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında..

Takip
  10. fbmy

Türkiye'nin En Iyi F/p Offroad Araçı Korando Kj 2.9 Td Veya 3.2 In Dir

Teşekkür ederim sağolun.
  11. fbmy

Güzel işler yapmışsınız gerekten tebrik ederim. Bu arada iki denge kolu 50 bin dediniz yanılmıyorsam. İşte bu yüzden f/p konusunda anlaşamayız sizinle.
  12. fbmy

Bilgi sahibi değilsiniz fakat fikir sahibisiniz. Bu tartışmanın bir yere varması mümkün gözükmüyor. Bunun içinde zaten böyle bir başlık atıp bu konuyu açmışsınız. :)
  13. fbmy

Araç markaları üzerinden tartışmaya girmeyeceğim. Dediğim gibi herkesin beklentisi farklı. Başlıkta ki en iyisi kısmına katılmadığımı belirttim. Aracınızla mutluluklar dilerim.
  14. fbmy

Bu zamana kadar daihatsu,jeep ve suzuki markalarının 4x4 araçlarını kullandım. Bildiğim tek şey her koşulda her zeminde en iyi diye bir şey yok. Araç yapısına ve arazi şartlarına göre performans değişir. Ayrıca kimin off road dan ne anladığı ve ne beklediğine göre de fiyat-performans ilişkisi...
  15. fbmy

Madem mevzu tırmanmak bir video da benden gelsin ;) Video Türkiye'den hatta kendi videom. Araçta BF AT lastik var normalde off road da extreme lastik kullanıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri