Fenerli1907 kullanıcısının son içeriği

1. F

Land Rover Discovery Td5 Aracım Için Görüşlerinize Ihtiyacım Var

tekrar merhaba, istanbul'da önereceğiniz koltuk döşeme işi yapan yerler varmıdır acaba?
  2. F

valla kusura bakmayın ama şunları biraz açabilirmisiniz? ((ön arka diff koruması, şanzıman koruması ve depo koruması taktım.)) nerde ve nasıl bulabilirim? bu iş için istanbula gelmem gerekiyor en azından gelmeden ayarlamak isterim.
  3. F

değişiklik olarak neler tavsiye edersiniz. tamponda bir kenarı kırık mesela.
  4. F

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba Ben Aziz Romanya'dan. Çok güzel ve başarılı bir siteniz var. emeği geçenlere gönülden teşekkür ederim.
  5. F

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba Ben Aziz Romanya'dan. Çok güzel ve başarılı bir siteniz var. emeği geçenlere gönülden teşekkür ederim.
  6. F

Merhabalar, Ben Aziz, Romanya'da yaşıyorum. Yaklaşık 1,5yıl kadar önce 2003 model Land Rover Discovery 2.5 TD5 aracım ile tanıştım. Daha önce başka bir resmi kurumda kullanıldığından yaklaışık 97.000 km de satın aldım. Şuan 115150 km de ve son derece memnunum. Discovery'e binmek ve sürmek ayrıca...
  7. F

Merhabalar, Ben Aziz, Romanya'da yaşıyorum. Yaklaşık 1,5yıl kadar önce 2003 model Land Rover Discovery 2.5 TD5 aracım ile tanıştım. Daha önce başka bir resmi kurumda kullanıldığından yaklaışık 97.000 km de satın aldım. Şuan 115150 km de ve son derece memnunum. Discovery'e binmek ve sürmek ayrıca...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri