gökkiş kullanıcısının son içeriği

1. G

Solenoid&tam Tur Dönüş Problemi Hakkında Yardım

istavroz kilitlerse dönüşlerde benzer titreme, kasılma ve zorlamalar oluyor. ben yaşadım baktırınız:)
  2. G

Adana'lı Sanatçılar

Ynt: Adana'lı Sanatçılar Duran Karaca 'yı eklemek isterim. ressam sanatçı olarak
  3. G

Yeni Aracım Bir Dodge

Selam. özür dileyerek ;pek tecrübem yok ama, bunların arazisi nasıl? yani normalde 2 çeker mi, 4 çeker süreklimi, low high varmı, kilit varmı ? ikinci araç olarak düşünebilirim ancak ara ara şehir içi kullanmam da gerekecek. şehiriçi kullanıma uygunluğu nasıl? adanadayım belkide incirliğe...
  4. G

Subaru için servis tavsiyesi.

Ynt: Subaru için servis tavsiyesi. Bu son zamlardan sonra nasıl olacaksa??? ???
  5. G

Ynt: Subaru için servis tavsiyesi. 350.000 km de sattığım 1991 1.8 motorlu aracımın son 80-90 bin km si LPG li geçti. karburatörlü olduğu için rölanti ayarında zorlanıldı. birde o yıllarda (90 yıllar) lpg servisleri yeterince tecrübeli değildi.yinede önemli bir problem yaşamadım. Şu andaki...
  6. G

Ynt: Subaru için servis tavsiyesi. Yıllardır subaru kullanıyorum(19 yıldır). şu anda 4. subarum (3000cc legacy). parçaları bende jaspa dan alıyorum (adanadayım) memnunum. daha önceki otomatik legacym ile 350.000km standart bakım dışında harcamam olmadı.(bir kez bozuk antifiriz nedeniyle...
  7. G

Forester;Karda,plajda,kumda vs...

Ynt: Forester;Karda,plajda,kumda vs... ben de yıllardır legacy kullanıyorum. tek problemim yere yakın olması. görüntüler güzel elinize sağlık.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri