gokselg kullanıcısının son içeriği

1. gokselg

Köpeğimizle Yaptığımız, Bursa -çorum ( Hattuşa ) -samsun Tur Notları, Fiyat Bilgileri

Beğendiğinize çok sevindim, teşekkürler
  2. gokselg

Köpeğimizle Yaptığımız, Bursa -çorum ( Hattuşa ) -samsun Tur Notları, Fiyat Bilgileri

Beğendiğinize sevindim. Yazınızdan; temel amaçlarımdan büyük bir kımının gerçekleştiğini anladım. Açıklamanız için size ayrıca teşekkür ediyorum
  3. gokselg

Nihayet düzenlemesini yeni bitirebildiğim gezinin notlarının ilk bölümünü" Gezenbilir ailesi " fertleriyle, paylaşmak istedim. Okursanız sevinirim. Bu yolculukla ilgili soruları seve seve cevaplandırmaya çalışırım. İyi dileklerimle.... İyi günler...
  4. gokselg

2020 Yılı Doğu Karadeniz Gezi Planımız 30 Gün / 4000 Km- Roadtrip Güncemiz

Karadeniz 4x4 yani of road tarzı bir araç olmadan tam anlamıyla gezilemez diye düşünüyorum
  5. gokselg

İznik -sapanca Gölleriyle, Ormanya Gezi Yazısı

Sevindim, düşünceleriniz için ayrıca teşekkürler. Telif durumundan emin değilim. Daha önce de birkaç dosya paylaşımında bulunmuştum. Word gönderebiliyordum o gümkü imkanım çerçevesinde, bazı arkadaşlar problem etti... sonra pdf gönderim o da sorun oldu . Web den link gönderdim yine :) :)...
  6. gokselg

İznik -sapanca Gölleriyle, Ormanya Gezi Yazısı

İznik ve Sapanca Gölleriyle, Ormanya Gezi yazısı Genel anlamda " Gezenbilir ailesi " katılımcılarının emek harcayıp paylaştığı pek çok yazı okuduktan sonra kazandığım özgüven ile ve bu ailenin de bir üyesi ve aynı zamanda korsankaravan adında bir sayfa sahibi olan Cengiz ve sevgili eşi...
  7. gokselg

Antik Çağ Arkeoloji Atlası

Harika paylaşım, elinize sağlık
  8. gokselg

30 günlük süreçte çok sayıda önerilen ve aralarından seçerek kaldığımız Kamp yerleri ,koordinatlar ve Otel bilgileri/ ücretleri gibi ayrıntılı bilgilerin olduğu 4000 km yol. Köpeğimiz Pırtık eşliğinde yaptığımız Doğu Karadeniz gezisinin daha kolay incelenebilmesi ve faydalanılması için PDF...
  9. gokselg

Konu ile ilgilenen arkadaşlar olursa, bu gezinin klavuzu ve diğer parçası "KARADENİiZ Roadtrip Konaklama Planımız"ı ve diğer dökümanları ayrıca mail adreslerine gönderebilirim. Buraya yüklemek en azından benim için bayağı sorun oluyor.
  10. gokselg

Dosya devam amaçlı.. Acemilik... Affedin yada komple silinebilir, sorun değil.
  11. gokselg

Doğu Karadeniz Gezi Planımız 30 Gün / 4000 Km- Roadtrip Güncemiz 2

Doğu Karadeniz Gezi Planımız 30 Gün / 4000 Km- Roadtrip Güncemiz 1 konusunun Word dosyalarının devamı
  12. gokselg

Merhabalar; epey bir süredir planlayarak emekliliğimizin ilk yılında uyguladığım, 30 günlük süreçte 4000 km yaptığımız Doğu Karadeniz gezisini eşim ve köpeğimiz Pırtık (O bir Maltız) ile birlikte keyifle tamamladık . Facebook’tan yazan arkadaşlarım özellikle gidiş notlarımı, dönüşte kendi...
  13. gokselg

Ahşap Kano imalatı

Ne yazık ki linklere ulaşılamıyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35