gulendam kullanıcısının son içeriği

1. G

Kişisel Galeri (@hu)

Ynt: Kişisel Galeri (@hu) Martılar dışında diğer fotoğraflarınızda netlik sorunu var. Ama renkler kızıl mavi ve yeşil o kadar güzel yansımış ki fotoğraflarınıza. Net olmasa ne gam, tablo gibi duruyorlar. Büyükadayı ben de çok özlemişim. Mis gibidir havası.. Tebrikler devamm..
  2. G

Kişisel Galeri (eftaLYa)

Ynt: Kişisel Galeri (eftaLYa) Ben yerim o torunları. allah bağışlasın. Hepsi sarışın, sarışın. kedi güzelleri sefa sürüyorlar.. :D
  3. G

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... joker
  4. G

Kişisel Galeri (nayilbodrum - Bodrum Rüyası )

Ynt: Kişisel Galeri (nayilbodrum - Bodrum Rüyası ) gezenbilire yakışan ve Bodrumseverlere Bodrum u birkez daha sevdiren çok güzel fotoğraflar..
  5. G

Minik Pati Fotoğraf Yarışması (06 Mayıs 2008)

Merhabalar! Eski ama siteye çok sık uğrayamayan üyelerdenim. Yarışmaları inceledim. Bu yarışmanın haberini ben eklemek istedim. Katılanlara başarılar... Duyuru ve Haberler Minik Pati Fotoğraf Yarışması (06/05/2008) "Sokaklar hayvanlarla güzel..." Bir fotoğrafın, bazen binlerce sözcüğün...
  6. G

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... yönlendirmek
  7. G

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... ördek
  8. G

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... Roka
  9. G

Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30.06.2007)

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30.06.2007) Manzara çok güzelmiş, topluluğu oluşturan gezenbilir üyeleride. Tanışma ve kaynaşma gecesinin Haziran ayının en panoramik, en eğlenceli günlerinde yapılması isabetli karar. Herkesin memnun olduğunu okudum. Ne mutlu. Okudukça içi gidiyor insanın...
  10. G

Kitap Bağışı

Ynt: Kitap Bağışı Selam . TNT Kargo nun kitap kampanyasıyla ilgili bilgilerini aktarıyorum 7 yılda rekor kırarak 2 milyon kitap toplanan TNT Ekspres Kitap Toplama Kampanyası 8. kez başlıyor 7 yılda rekor kırarak 2 milyon kitap toplanan TNT Ekspres Kitap Toplama Kampanyası 8. kez...
  11. G

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... Kuşum Aydın
  12. G

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... karne
  13. G

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... Ödül
  14. G

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... suare