Gurkanerkal kullanıcısının son içeriği

1. G

88 model 2500 dizel defender

Ynt: 88 model 2500 dizel defender Merhabalar. Aracın fiyatını ben mi göremedim acaba?
  2. G

Satılık Toyota Land Cruiser VX100

Ynt: Satılık Toyota Land Cruiser VX100 Merhabalar. İyi satışlar dilerim. Aracın yıllık vergisi ne kadardır öğrenebilir miyim?
  3. G

YARDIM ! L 200 Geniş-Delikli Dodik- Motor Kaputu Havalandırma- Alt Koruma

Ynt: YARDIM ! L 200 Geniş-Delikli Dodik- Motor Kaputu Havalandırma- Alt Koruma Biraz daha detay vermekte fayda var sanırım. Merak eden arkadaşlar olursa Ürün boyalı mıdır? Ürün için ekstra vida gönderiliyor mu ? Yoksa halihazırda ki vidalar mı kullanılacak? Dodik çamurluk birleşimi için conta...
  4. G

Ynt: YARDIM ! L 200 Geniş-Delikli Dodik- Motor Kaputu Havalandırma- Alt Koruma Teşekkürler
  5. G

Değerli forum üyeleri, L 200 aracımın motor kaputuna havalandırma aparatı ( adını bilmiyorum - sadece görünüm için işlevsel olmasına gerek yok ) nereden alabilirim? Alt korumayı resimdeki gibi bulma şansım var mıdır? Yoksa benim sanayide alüminyumdan ya da sertleştirilmiş çelikten yaptırmamı mı...
  6. G

Mitsubishı Pajero pinin 1,8 GDI

Ynt: Mitsubishı Pajero pinin 1,8 GDI Araç duruyor mu ??
  7. G

88 defender 110 dizel takaslı

Ynt: 88 defender 110 dizel takaslı Üstadım , Yurtdışından geldin galiba Kampanya fikrin süper Peşin son olur fiyatı nedir seni kurtarayım artık bu problemden Sen de kurtul ben de bir Def sahibi olup kurtulayım
  8. G

Adana Defenderini Topluyor

Ynt: Adana Defenderini Topluyor Merhabalar. Özelden cep telefonumu gönderdim. Görüşmek üzere
  9. G

Adana Defenderini Topluyor

Ynt: Adana Defenderini Topluyor Merhabalar. Ben de sizin gibi hurda bir Def alıp toplamayı düşünen Def meraklısı bir Adanalıyım. Öncelikle bu zorlu ama keyifli yolda size başarılar dilerim. Galiba sizin aracı otogar karşısındaki ara yolda bulunan tamircide cumartesi günü gördüm. Aracı nereden...
  10. G

Amerikan Yapımı Tekne ( Jeep Takaslı)

Ynt: Amerikan Yapımı Tekne ( Jeep Takaslı) Merhabalar Sahibinden.com da vermiş olduğunuz link çalışmıyor .. Takas yaptınız mı ya da sattınız mı? Eğer hala satılıksa ,son fiyat nedir ? Bir de teknenin içini gösteren fotoğraf var mıdır?
  11. G

cam temizlemek?

Ynt: cam temizlemek? Değerli arkadaşlar, Henüz Defender sahibi olamamış bir Def sevdalısı olarak size kişisel önerilerim. Kireç için Sirke ( en ucuz çözümdür ) Silikon için de Mazot
  12. G

2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum

Ynt: 2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum Hocam , Aracınız çok temiz ama istediğiniz fiyat biraz yüksek gibi sanki. 2005 model çok temiz bir Lada' ya 11.500 TL istiyorlardı. Sahibi ile yaptığımız telefon görüşmesinde pazarlık payı olduğunu ve istediğim her servise götürüp gösterebileceğimiz...
  13. G

87 İngiliz Defender 110 - 10.500 son fiyat

Ynt: 87 İngiliz Defender 110 - 10.500 son fiyat Merhabalar Bu araç satıldı mı ?
  14. G

2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum

Ynt: 2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum Merhabalar Araç hala satılık mı ? Araçta son dönemde yapılmış değişiklik var mı ?
  15. G

Araçların İç Kaplamalarına Değişik Bir Yöntem

Ynt: Araçların İç Kaplamalarına Değişik Bir Yöntem Merhabalar uzun zamandır aklımda olan konuyu açmışsınız elinize sağlık. Bu firma ile temasa da geçmiştim Adana' ya bayilik almak için . Defender toplayan arkadaşlar hep ses-ısı -su izolasyonu için çeşitli uygulamalar yapıyor yaptırıyorlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR