Güven Özince kullanıcısının son içeriği

1. Güven Özince

Willys Hidrolik Direksiyon

Ynt: Willys Hidrolik Direksiyon Merhaba Biz hidrolik direksiyon konusunda TÜV de sıkıntı yaşıyoruz.70 modele kadar hidrolik olmadığı için vize vermiyorlar. Onun yerine mercedes direksiyon kutusunu deneyin derim.Hoşça kalın.
  2. Güven Özince

4.7 V8 Yolda Yüzme Sorunu

Ynt: 4.7 V8 Yolda Yüzme Sorunu İyi akşamlar.Burçlar tamam onlara baktırın fakat araç normalden çok yüksük ise oda gezme yapar.benim yaşadığım bir sorundu.Sustalar biraz basılınca kesti.Birde lastik havalarını bakın.
  3. Güven Özince

1964 Jeep J2000 Gladiator Truck..

Ynt: 1964 Jeep J2000 Gladiator Truck.. Araç satılmıştır. Tşkler.
  4. Güven Özince

1964 Model Jeep Gladiator Pick-Up

Ynt: 1964 Model Jeep Gladiator Pick-up Araç satılmıştır.
  5. Güven Özince

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Hakkı Hocam cezayı siz çektiniz rahatını ben çektim Pazartesi günü Gürbüzün 54 dünü tüv götürdüm senin sayende bir seferde tüv den bir seferde geçtim ;)
  6. Güven Özince

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. Allah hatasız kazasız binmek nasip etsin. Gülegüle kullan iyi günlerde.
  7. Güven Özince

Ynt: 1964 Jeep J2000 Gladiator Truck.. Güncel
  8. Güven Özince

Motor Değişimi

Ynt: Motor Değişimi İyi akşamlar. Sakın öyle bir şey yapmayın mevzuata ters.sonra çok uğraşırsınız.Öncelikle araştırın derim.Selamlar.
  9. Güven Özince

Ynt: 1964 Jeep J2000 Gladiator Truck.. ...
  10. Güven Özince

Jeep işiyle uğraştığımız için bakımları düzgün yapılmış temiz bir araçtır. CJ5 motoru, 4 ileri Kaiser şanzıman, hidrolik direksyon vardır... Defransiyellerde ötme gibi problemleri yoktur.Ön frenler disk . Bütün aksamları çalışmaktadır. 4 lastik yenidir... Telefon ile ulaşırsanız daha iyi olur...
  11. Güven Özince

Willys Şanzıman Alt Takozu

Ynt: Willys Şanzıman Alt Takozu İyi akşamlar Sizi yanıltmak istemem ama bu hatırladığım kadarıyla dodge 100 veya 200 onların sanjuman takozu. Bir araştırın Saygılar.
  12. Güven Özince

1964 Model Jeep Gladiator Pick-Up

Ynt: 1964 Model Jeep Gladiator Pick-Up Gezenbilir dostlarına duyuru GLADİATOR satılıga cıkmiştır.Kendi rahatsızlıgımdan dolayı satmak zorundayım ilgilenenlere duyrulur.
  13. Güven Özince

piston problemi

Ynt: piston problemi Sibop ayarları hakkında bilgim yok ama yarın kardeşimden ögrenir size iletirim.Kardeşim arazi taşıt tamircisidir.
  14. Güven Özince

piston problemi

Ynt: piston problemi İyi akşamlar. bobinin ortasındaki ateşleme kablosunu cıkarın sonra radyatör kapagını acıp suyunu tamamlayın kapak açık kalsın sonra marş basın eger bu esnada radyatör kapagından suyu dışarı atarsa contayı degiştirin yoksa conta degişimini en sona bırakın
  15. Güven Özince

Trafik Kazalarındaki Yeni Uygulama... Dikkat !!!

Ynt: Trafik Kazalarındaki Yeni Uygulama... Dikkat !!! Öncelikle gecmiş olsun. Artık gecmiş zamandaki gibi polis gelmiyor gelsede kaza tutanagınız yoksa birde ceza tutanagı tutuşturuyorlar varsa problem yok .Sadece yaralı ve resmi araç olursa trafik geliyor. ::)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR