hakanustok kullanıcısının son içeriği

1. hakanustok

İstanbul'da Gidilebilecek Land Rover Ustası?

var, Anıl Oto, ben Fethiye'den birbuçuk-iki yılda bir gidiyorum, işini ciddiye alan ustalar, hızlı ve uygun fiyatlı çözüm bulmak için çabalıyorlar, gönülden tavsiye ederim, adres bilgisi için web adresi; Land Rover Servis Anıl Oto
  2. hakanustok

Benim Gittiğim Servisler (freelander-defender - Discovery - Range Rover )

Selam arkadaşlar, çok faydalı bir başlık olmuş, teşekkürler, ben de Fethiye'de yaşamama rağmen ara ara bakım ve arıza için İstanbul'a gitmekteyim, Freelander 2 aracım var, bazı güncellemeler yapmak istedim. Anıl Oto Ankara ve Bodrum şubeleri kapanmış malesef, ileride açılır mı bilmiyorum ama şu...
  3. hakanustok

Ekonomik Araç Üstü Kamp Çadırı

Ynt: Ekonomik Araç Üstü Kamp Çadırı bir de unutmadan, sabahleyin yüzüme yoğuşan sular damlayacak mı, bir arkadaşım Antalya'da yaptırmış, her sabah damlayan sular yüzüme çarpıyordu diye şikayeti vardı :(, sizde durum nedir ?????
  4. hakanustok

Ekonomik Araç Üstü Kamp Çadırı

Ynt: Ekonomik Araç Üstü Kamp Çadırı 120x110 için fiyat nedir ?
  5. hakanustok

Açık Hava Satışı

Ynt: Açık Hava Satışı yoneticiler bir sponsor da ayarlar belki.
  6. hakanustok

Defenderciler Ön Göğüs Probleminiz Çözüldü

ventiller calıştığı gibi, daha köşeli, ben de bunu beğendim.
  7. hakanustok

Defender'e Ford Gögüs Nasıl Olmuş....

Ynt: Defender'e Ford Gögüs Nasıl Olmuş.... bence de hiç olmamiş
  8. hakanustok

defender arazi şanzıman aranıyor

Ynt: defender arazi şanzıman aranıyor geçmiş olsun, umarım en kısa sürede uygun birşey bulursunuz
  9. hakanustok

Toyota, Cherokee, Mitsubishi, Nissan, Lada Şnorkel

Ynt: Toyota, Cherokee, Mitsubishi, Nissan, Lada Şnorkel bunu da takip edeyim :)
  10. hakanustok

Tüm Araçlar için Şnorkel

Ynt: Tüm Araçlar için Şnorkel takip
  11. hakanustok

Vinc Garanti Aciklama Talebi

Ynt: VINC GARANTI ACIKLAMA TALEBI Ömer bey, hemen kiziyorsunuz, bizler de sanki Huma Otodan komisyon alan tipler olma ak icin gercek fikirlerimizi aciklamAktan cekiniyoruz, en basta vincin ikinci el ve bozuk hatta vida yerleri lacka teslim edildigi yazildi, ama sonradan vincin sifir ve calisir...
  12. hakanustok

Vinç Tavsiyesi

Ynt: Vinç Tavsiyesi dostum, sen de once garantisi yok dediler yazdin, sonra kullanici hatasi dediler dedin tam bir karar versen iyi olacak
  13. hakanustok

Vinç Tavsiyesi

Ynt: Vinç Tavsiyesi 40 liralık parca cok onemli olmasa gerek, balataya ne olmuş ?
  14. hakanustok

Vinç Tavsiyesi

Ynt: Vinç Tavsiyesi madem garantisi yok, ilk iki işlem için nereye bıraktınız, ne kadar ücret ödediniz ?
  15. hakanustok

Benden de bir 1995 Discovery 1, V8, düz vites, Güzelleştirme operasyonu

Ynt: Benden de bir 1995 Discovery 1, V8, düz vites, Güzelleştirme operasyonu .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri