hamido kullanıcısının son içeriği

1. hamido

Karavan Kiralama Şirketleri

Gerçekten bu eskimiş atık Forum mide bulandırıcı Ne kadar iğrenç yorumlar yapılıyor. Rezalet bir forum gerçekten kokuyor. Şu ucuzluğa bakın Bu iğrenç sitenin sahibi parası mi yok ? Neden yayından kaldırmıyor ? Kendisini Ekşi sözlük falan saniyor herhalde 🤣😂😂😂 Bu Forumda istediğiniz...
  2. hamido

Gezenbilir iğrenç bir forum. Burada para ile firmalar, kişiler kötüleniyor. İnsanların itibarı para karşılığında kötüleniyor. Bu iğrenç Forum sahibini Mahkemeye vereceğiz. Bu siteyi Kapatın artık Bu forumdan ne köy ne de kasaba olur.
  3. hamido

Hayatımda Bu Kadar Iğrenç Bir Forum Sayfası Daha Görmedim.

Rezalet , Bakımsız iğrenç bir sayfa resmen rezalet bu sayfa midemi bulandırıyor.
  4. hamido

Temel ile Dursun güzel bir bahar gününde köyün yüksek bir tepesine çikmislar. Manzaranin keyfini çikarirken birden Temel’in gözü içerisinde ineklerin otladigi köyün mezarligina ilismis. Dursun’a dönmüs ve: -Ula Tursun! Sende pirgün öleceksun, sonra seni aha su mezarluga gömeceguz. Orada topraga...
  5. hamido

Bu zamanlarda Ağrı dağı civarında kamp yapmak tehlikeli olur mu?
  6. hamido

1 hafta kalmayı planlıyorum. tavsiye varmı?
  7. hamido

Ağrı dağı civarında kamp yerleri var mı?
  8. hamido

Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan??

Sen sorgu memurumusun.?
  9. hamido

Dişlerine protez taktırdım. 3 dişi som altın 5 yaşına daha 2 senesi var abisi bak sana ''meeeee'' demeye başladı. burn havalandırma vanası gibi oksijen cekiyor. tüyleri yok son fiyat 85 bin olsun.
  10. hamido

Leblebiyi isteyen varsa uygun fiyata vericem. hadi 100 olmasın 90 bin olsun.
  11. hamido

Koyunum şuanda 5 yaşında 2013 Yılında İğneada sahilinde otururken Aniden plajda gördüm Yüzerek Rusya taraflarından geldiğini düşünüyorum. Koyunla karşılaştığım zaman daha küçük bir kuzuydu. büyüdükten sonra Kurban Bayramında keserek yemeyi hayal ederek Ormanda kaldığım evde yetiştirdim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri