hanrytr kullanıcısının son içeriği

1. hanrytr

1986 Bj60 Arac Oneri Yardim Tecrube Paylasimi Lutfen

Merhabalar ben bir tanidik vasitasi ile aldim yaein detayli bilgiyi yazacagim maljm aitedeki tum araclari bende uzaktanda olsa inceledim yarin detayli yazarim size
  2. hanrytr

Çok teşekkürler
  3. hanrytr

265 75 16 Marshall Lastik Ve Jant Takim Halinde

265 75 16 marshall lastik ve jant takimi sariliktir aracima ufak geldiginden satmaktayim detay resim isteyene atabilirim lastik ve jantlar yuzde 70 durumdadir.. 4 li takim fiyati 3500 tl dir
  4. hanrytr

35 12.5 15 Lastik Ve Jant Takimi Usa Discoverer

Yama yirtik patlak catlak yoktur cok daha detayli reaimleri mevcut ama yukleyemedim isteyene atarim.. aracima ufak geldig8 icin satiliktir .
  5. hanrytr

35 12.5 15 Lastik Ve Jant Takimi Usa Discoverer

35 12.5 15 AT lastiklerim yuzde 70 durumunda temiz olup 3 adet mevcuttur. Lastiklere uygun 4 adet 6 bijon jantlari bulunmaktadir. Takas sadece araszi tipi ayni olculerede yada 37 lik lastik ile olur. Satis fiyati jant lastik takim 3500 tl
  6. hanrytr

Ömer bey cok cok tesekkur ederim, sayenizde buyuk bir korku ve karamsarliktan kurtuldum.. gercekten sagolun.
  7. hanrytr

Benim icin onemli olan hem motor mekanik hemde diger yapilqcak islemlerde anlayan ve acikcasi kazik yemeyecegim bir usta ve servis ile calismak. Cok tesekkurler
  8. hanrytr

Oncelikle yanitiniz icin cok cok tesekkur eder8m..her iki yakada ur hic sorun yok ben anadolu yakasinda ikamet ediyorum. Yardim ve ilginize sonsuz tesekkurler
  9. hanrytr

Merhabalar Çok uzun zaman sonra yeniden aranızda olmak mutluluk verici Öncelikle bunu söylemek isterim. Bir süre ara verdiğim Offroad aşkıma geri dönüyorum. Ve bu sefer tamamen farklı bir araçta geri dönüyorum. O sebeple tecrübeli abilerimin kardeşlerimin Tavsiyelerine ihtiyacım var. Yeni aracım...
  10. hanrytr

Willys Ararken CJ5 Alındı

Ynt: Willys Ararken CJ5 Alındı cok tesekkur ederım :) zaten az kaldı arabamın resımlerını burdan ekeleyecegım bır ıhtıyac olursa sızınlede ırtıbata gecerım sağolun::)
  11. hanrytr

Willys Ararken CJ5 Alındı

Ynt: Willys Ararken CJ5 Alındı herkese cok tesekkur ederım arabam toparlanıyor sanırım haftaya bugun elımde olucak ayrıca bugun yardımlarından dolayı ULUS OTOMOTİV ÜNAL abiye cok tesekkur ederım bana cok yardımcı oldu herkese onerecegım bir insan arabam cıksın hemen resımlerını ekleyecegım
  12. hanrytr

CJ5 İcin Koltuk ve Lastik Önerisi

Ynt: CJ5 İcin Koltuk ve Lastik Önerisi evet bılgılerınız ıcın cok tesekkure derım bende acıl olanlara oncelık verıyorum ve sızler sayesınde bılgılenıyorum ...
  13. hanrytr

CJ5 İcin Koltuk ve Lastik Önerisi

Ynt: CJ5 İcin Koltuk ve Lastik Önerisi tekrar cok tesekkur ederım ugur bey hemen federal ıde arastırıyorum ....bılgısayarımın basında sızden gelıcek yanıtı beklerken bır yandan da arastırma yapıyordum arabam hazırlanıyor yakın zamanda fotoları ekllemeyı umuyorum butun maaşımı arabam ıcın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri