hatilla kullanıcısının son içeriği

1. H

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Merhaba Arkadaşlar, Bir Terrano 3.0/2005 kullanıcısı olarak aracım 47krş/km yakıyor. Servise girmeden önce daha az yakıyordu? Sizin 3000 motorlar ne yakıyor? Servise 2 defa götürdüm. Egzos emisyonunun %96 olarak iyi olduğunu söylüyorlar. ama ben tatmin...
  2. H

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bursa da yaşıyorum. Diğer yorumları da beklerim.
  3. H

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Arkadaşlar, 3000 Diesel aracımızın 80.000 km bakımını serviste yaptırdım. Aracın tüm yağları değiştirildi. Arka ve ön diferansiyel, Şanzıman, Motor yağı. Ayrıca Yakıt filtresi . Toplam 760Tl para tuttu. (200 TL si işçilik) Ne dersiniz? Çok mu tutmuş? Bu...
  4. H

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Merhaba Zeuss, Kullandığım lastik resmi ekteki gibidir.
  5. H

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Merhaba, Bende Terrano II 3.0TDi var. Bursa da yaşıyorum. 1. Servis olarak Bursa da ki Terrano kullanıcıları nereye götürüyorlar? 2. Port Bagaj yaptıran var mı? 3. Kışın Uludağ a çıktık. Yanımdan Subaru lar, Discovery ler Zincirsiz rahat çıkarken ben...
  6. H

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Teşekkürler Songofsofia Siz arabayı servis olarak nereye götürüyorsunuz? Önerdiğiniz bir yer var mı? Ben Bursa da Nissan servise götürdüm. Ancak Terrano hakkında çok yetkili gibi gelmediler bana? Arabamdan gerçekten keyif alıyorum. Ama Yol tutuşunu hala...
  7. H

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Merhaba , Bende Nissan Terrano II 3.0DI var. 2005 model. Hiç 3.0 Di kullanıcısı yorumunu okumadım buralarda? Benim bir kaç sorum var. 1. Aracım özellikle yüksek süratte (90-100km) yol tutuşu zayıf gibi geliyor bana. 2. Yağ lambası arada bir yanıyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri