hco80 kullanıcısının son içeriği

1. H

1994 Xj Kasa 2.5 Motor Jeep Arac Bakim Ve Servis Oneri..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. H

1994 Xj Kasa 2.5 Motor Jeep Arac Bakim Ve Servis Oneri..

Merhaba range p38 aracimi verip 1994 model 2.5 motor benzinli xj kasa jeep aldim.. Bu aracin bakimini yaptirmak istiyorum.. Oncelikle istanbulda avrupa yakasinda iyi ve uygun fiyatli hangi servisi oneririsiniz? Bakim yaptirirken ayrica aracin eksik gedik neyi var onuda soylecek bir servis...
  3. H

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Range rover p38 icin orjinal panzot.. Fiyat 500tl Kredı kartı taksıt olabılır.. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. H

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Yolda kalmazsında böbrek taşın filan varsa hepsini dökersin :)) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. H

1997 model 238500km deki 4.6Hse aracimi satiyorum.. Motor sanziman ve airmaticler sorunsuz calisiyor.. Aracin uzerindeki bf lastikler ve atiker gold sirali sistem lpg 2000km once takildi.. Fiyat 32.750tl. Yer listanbul 2002-2004 model range roverla takas dusunebilirim. Tapatalk kullanarak...
  6. H

2000 4.6 Hse Orjinal Haliyle Max. Hangi Ölçü Lastik

1997 model 238500km deki 4.6Hse aracimi satiyorum.. Motor sanziman ve airmaticler sorunsuz calisiyor.. Aracin uzerindeki bf lastikler ve atiker gold sirali sistem lpg 2000km once takildi.. Fiyat 32.750tl. Yer listanbul Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. H

Aracın koruklerı ıptal ederken bu yay takımından baska alınacak parca varmıdır? Bıde bu yay takımı kac ınc yukseltıyo aracı bılgısı olan varmı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. H

Bu yukseltmenın malıyetı ne kadar tuttu? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. H

Bf Goodrich At Ve Maxxis At Yardım...

Aracınız lastıklı halının fotosu varmı? Merak ettımde nasıl durdugunu[emoji5] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. H

Benimde eas sorunsuz calisiyor suan ama biraz sert araziye girip korukleri patlamaktan sorun acilmasindan korkuyorum.. Duzgun bir kit bende dusunuyorum araca yaptirmayi.. 2" yukseklık suan aracın orjınal orta yukseklık sevıyesımı yoksa en ust sevıyesınemı denk gelıyor onu bılıyormusunuz? Sent...
  11. H

eas ıptalmı edeceksınız? 2ınc yukseltmeyı nasıl hangı kıtle yapacaksanız? Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. H

255-70-16 olculerınde bf aldım ben p38 aracıma.. Oldukca memnunum Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. H

Orta seviyede arac yukseklik olarak.. Ben tanesini 480tl den aldim.. 255-70-16 olculeri Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. H

Atiker Bayi Ve Servisleri

Merhaba, 97 model range rover p38 aracima atiker lpg taktiricam.. Atikerin sorun olmicagini kullanilecegimi bir cok kisiden onayladim.. Ama markadan cok takan ustaninda onemli oldugunun farkindayim. Atikerin hangi yetkili bayisini oneririsiniz İstanbul avrupa yakasında?? Sent from my iPhone...
  15. H

Valla tane bası 100tl fark olunca haftasonu BF tercıh edıp onları taktırdım.. Bayada memnunum suan asfalttakı yol tutus ve sesı bekledıgımden ıyı cıktı.. Bır tek lpg kaldı ondada atıker taktırıcam hayırlısıyla onumuzdekı gunlerde.. Sent from my iPhone using Tapatalk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR