huseyincavit kullanıcısının son içeriği

1. huseyincavit

Maltepe Buluşmaları

Ynt: Maltepe Buluşmaları Ben de organizasyonlarınıza katılmak haberdar olmak istiyorum telefon numaram 0553 267 02 69 gruba eklerseniz sevinirim.
  2. huseyincavit

İlk Çadır Kamp Deneyimimiz

Ynt: İlk Çadır Kamp Deneyimimiz Süper anlattınız çok teşekkürler, gitmek şart oldu :)
  3. huseyincavit

İstanbula Yakın Çadır Kurulabilecek Yerler

Ynt: İstanbula Yakın Çadır Kurulabilecek Yerler Hayır Serhan bey burası kamp alanı değil genelde balıkçıların balık tuttuğu biryer kesin biliyorsunuzdur biz kendi aramızda fener dibi diyoruz bir hafta işe buradan gidip geldiğim günleri bilirim :) Rumeli kavağına giderken tellibaba türbesini...
  4. huseyincavit

Artik Bu Hafta Bişiler Yapalım Ama Dimi Ama Yapalım Da Yapalım

Ynt: Artik Bu Hafta Bişiler Yapalım Ama Dimi Ama Yapalım Da Yapalım arkadaşlar aranıza ilk kez katılıyor olucam AT lastiğim olmazsa sıkıntı olurmu o na göre geleyim çok sıkıntı olmazsa inanın sabırsızlıkla bekliyorum :)
  5. huseyincavit

Acemi Off Road Cu

Ynt: Acemi Off Road Cu freelander sadece bu işe mi yarıyor yani anlamadım ?? :))
  6. huseyincavit

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Allah Rahmet eylesin Geride kalanlara Sabırlar versin ...
  7. huseyincavit

Yeni Haliyle Karşınızda

Ynt: Yeni Haliyle Karşınızda Nazar değmesin Mükemmel..
  8. huseyincavit

Ynt: İstanbula Yakın Çadır Kurulabilecek Yerler otobüsler üsküdardan kalkıyor ağva ya gidiyorsunuz tahminen bilet 10 15 tl. ağvaya vardığınızda taksiyle kadırga koyuna gideceksiniz çok uzak değil taksiyle 5 dakika yürüyerek yarım saat 45 dakikanızı alır. rüzgarlıdır ateşiniz sürekli yanık olsun...
  9. huseyincavit

Acemi Off Road Cu

Ynt: Acemi Off Road Cu kusura bakmayın sorduğum sorulardanda belli bu onuda inanın çok cahilim :) ama mutlaka yakın zamanda tanışacağız tekrar tekrar ilginize teşekkür ederim çok sağolun :)
  10. huseyincavit

Acemi Off Road Cu

Ynt: Acemi Off Road Cu At bildiğimiz at değil mi teknik tabir değil yani yanlış anlamamışımdır umarım.
  11. huseyincavit

Acemi Off Road Cu

Ynt: Acemi Off Road Cu Benim arabamın alçak olması bunu etkiler mi freelander td4 sport 2001 lastiklerim yeni ama arazi lastiği değil sanırsam 4 mevsim lastik ilginiz için teşekkür ederim.
  12. huseyincavit

Ynt: İstanbula Yakın Çadır Kurulabilecek Yerler sömestre tatilinde gideceğiniz için çok kalabalık olmayacaktır diye düşünüyorum peki kamp alanı olmak zorunda değil dersen de ağva ya kadırga koyu taraflarına gide bilirsiniz araçsız gidele bilecek yerler çok yok bunu ve öğrenci olduğunuz...
  13. huseyincavit

İlk Kamp Deneyimi

Ynt: İlk Kamp Deneyimi İlk kamptan değil ama yanlız kamplarımdan birtanesi huzurun fikrin zihnin herşey doruklarda.. umarım çok güzel geçer..
  14. huseyincavit

Acemi Off Road Cu

Ynt: Acemi Off Road Cu çok teşekkür ederim bunu duymak iyi oldu tekrar görüşmek üzere sağolun takipteyim :)
  15. huseyincavit

Ynt: İstanbula Yakın Çadır Kurulabilecek Yerler kastro tavsiyemdir çok memnun kalacağınızdan eminim ulaşım da çok problem olmayacaktır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri