ilk@er kullanıcısının son içeriği

1. ilk@er

Çok Ucuz Drone Lardan Almayın Hepsi Çöp Deniyor. Deneyiminiz Varsa Paylaşırmısınız?

Çok ucuz (oyuncak) drone lardan almayın hepsi çöp deniyor. Deneyiminiz varsa paylaşır mısınız?
  2. ilk@er

Gezenbilir 10. Geleneksel İstanbul Gece Fotoğraf Gezisi (12 Kasım 2022)

umarım ilgi / katılım artar Mesajınızın kaybolmaması için ve üstte görünmesi için aktif tutalım
  3. ilk@er

İstanbulda Açık Havada Yürüyüş Yapmak İster Misiniz? Ilk Etkinlik: 25 Eylül Pazar Heybeliada

Son dakika notları: Kahvaltınızı evde yapmanızı, yürüyüş molaları için ise yanınıza içecek, atıştırmalık kuruyemiş, sandviç, meyve almanızı öneriyorum (Bostancı daki Adalar vapur iskelesi yakınındaki Migros veya Heybelida Carrefour gibi marketler den de ihtiyaçlarınızı...
  4. ilk@er

İstanbulda Açık Havada Yürüyüş Yapmak İster Misiniz? Ilk Etkinlik: 25 Eylül Pazar Heybeliada

tabii, neden olmasın herkese açık bu etkinliğe ne kadar fazla katılım olursa o kadar iyi olur bence de bu arada gezenbilir deki gelemeyen arkadaşlar, tanıdıklarınıza söyleyin belki onlar gelmek isteyebilir
  5. ilk@er

Hoşgeldiniz, Pazar sabahı görüşmek üzere, 1) Pazar sabahı 10:30 da Bostancı Vapur iskelesinden girince solda Kış Tarifesi program kitapçıklarının olduğu dağıtım noktasında mı görüşelim 2)veya Heybeliada vapur çıkışında hemen soldaki Heybeliada Askeri Deniz Kuvvetleri Komutanlığı...
  6. ilk@er

Kimler Bunalım Da?

bence o receteyi almamam/yaptırmamam için sağlam bir gerekçe Herhalde kendisi de tedavi görüyordur,
  7. ilk@er

Kimler Bunalım Da?

geçmiş olsun, ilaç kullanmamakta direnen bir siz değilsiniz Soğuk algınlığı için ilaç almamak konusunda bile Hani ne demişler alırsan 1 haftada almazsan 7 günde birşeyin kalmaz diyenlerden yanayım Tek aldığım çeşitli takviye vitaminler Bu koronanın salgını ve haberlerinin bıraktığı hasar çok...
  8. ilk@er

Bugün çıkan Yeni Vapur tarifesinde Pazar saat 11 de Bostancı dan kalkış saati değişmemiş. Tarih: 25 Eylül Pazar Bostancı da Toplanma Saati: 10:30 Vapurun Kalkış saati: 11.00 Katılmak isteyenler son günü mü bekliyor belki daha iyi bir alternatif çıkar diye bilemedim. Konu ne pandemi ne de...
  9. ilk@er

Forumda Katılımcılık Sorunu...

evet, ben de bir açık havada yürüyüş düzenlemek istedim. katılmak isteyenler son günü mü bekliyor belki daha iyi bir alternatif çıkar diye bilemedim. 287 kere görüntülenmiş Bir siz beğeni bırakmışsınız. Konu ne pandemi ne ekonomi olmalı. sonuçta ücretsiz bir yürüyüşe bile katılmak yerine başka...
  10. ilk@er

İstanbulda açık havada yürüyüş ile ilgilenen arkadaşlar öncelikle ayda bir daha sonra isteğe bağlı artabilecek sıklıkta etkinlikleriniz varsa katılmak istiyorum, Yoksa ya siz organize edin biz gelelim. veya aşağıdaki geçici bir plana göre birlikte gidelim Geçici plan: Yürüyüş Mekanı...
  11. ilk@er

Merrel Moab Gore-tex Ayakkabı İncelemesi.sonuç Beş Para Etmez.

Ynt: Merrel Moab Gore-tex Ayakkabı İncelemesi.sonuç Beş Para Etmez. Su gecirmez deniyorsa urunun iadesi mumkun olmuyor mu? Ben 150 TL'lik Dockers ayakkabi almistim. Ustunde waterproof yaziyordu. Bir ay gecmeden islak bir yerden gecerken su gecirdi. Iade etttim. Inceleyecegiz dediler. 1 ay...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri