impesa kullanıcısının son içeriği

1. impesa

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım :) teşekkürler yusuf kardeşim. internet kullanıcısı olmadığım için cevaplarım haliyle geç oluyor. tabiki yakında aracın yapılış aşamasındaki tüm resimleri ve hikayesi yeni bir başlıkta yayınlanacaktır. araç oırjinal westfalia...
  2. impesa

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım :) uzun bir aradan sonra herkese yeniden merhaba. öncelikle aracı alırken benimde gömzüm korkmuştu; içi toz toprak içinde, motorun durumu nedir bilinmiyor. herneyse , gözümüzü kapatıp girdik bahtımıza ne çıkarsa. gümrükten...
  3. impesa

Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedec 309 Camper - (uydurukcu)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedec 309 Camper - (uydurukcu) merhaba yiğit bey,ankarada bizler gibi kendi karavanını imal eden dostların çogalması sevindirici. çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. semih 05325569262
  4. impesa

İzcilik Gönüllüleri Derneği

Ynt: İzcilik Gönüllüleri Derneği çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.
  5. impesa

Arkadaşlar karasız kaldım sizce hangisi gibi yapayım Unimog 404s mi?

Ynt: Arkadaşlar karasız kaldım sizce hangisi gibi yapayım Unimog 404s mi? merhaba, 404s modeli düşünen arkadaşlara önerim; öncelikle bu modelin sorunlu kısımlarını bilmek ve ona göre işe başlamak lazım. bu model araçlarda kullanılan benzinli motor tork gücü açısından...
  6. impesa

Unimog 421 Aldım Nasıl Yaptırayım?

Ynt: Unimog 421 Aldım Nasıl Yaptırayım? hayırlı olsun. arka kasa orjinal alman malıdır ve aliminyumdan imal edilmiştir. daha önceleri aracınızın bir benzerini yozgatta görev yapan dr ali bey satın almıştı, kasanın dört tarafına acılabilen sürgülü cam yapmıştık. bu arada ; benimde 404s tipi bir...
  7. impesa

Tata T 35 Kamyonetlerini Unimog Şanzıman ve Dingilleri takılabilir mi ?

Ynt: Tata T 35 Kamyonetlerini Unimog Şanzıman ve Dingilleri takılabilir mi ? :)merhaba, barbaros beye katılıyorum, unımogun şasisi , başka hiçbir araçta olmayacak kadar, burulma kabiliyetli esnek bir şasidir. muhteşem çelik bir malzemeden üretilmiştir. bu proje imkansız değil ama, çok fazla...
  8. impesa

Extreme Unimog

Ynt: Extreme Unimog :)merhaba, ford transit kasasını monte eden kaportacılar gerçekten mükemmel bir çalışma yapmış, sonraki işlemlerde güzel olmuş, özellikle renk seçimi çok iyi olmuş. emeği geçen herkesin eline sağlık. araçta ne motoru var?
  9. impesa

Klasik Scoter Fotoğraflarını Paylaşalım

:) merhaba, elinizdeki klasikleşmiş fotğraflardan bir albüm olşturmaya ne dersiniz? ikinci dünya savaşında almanyada uçak motoru üreten henkel fabrikası, savaş sonrası elinde kalan çok miktarda silindir bloğundan motosiklet motoru yaparak motosiklet ürettiğini duymuştum. bu motosikletin...
  10. impesa

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi :)herkese merhaba, beyler, honda ,vespa gibi isim yapmış kaliteli marka önerilerinize katılıyorum ama, ( bende çok uzun yıllar bmw kullanıcısı olarak, gençlik yıllarımda japon motorlarına karşı idim, o yıllarda çin motosikleti diye birşey yoktu) ancak zaman içerisinde...
  11. impesa

Bu Araç Nedir? Motosiklet mi Yoksa Araba mı?

Ynt: Bu Araç Nedir? Motosiklet mi Yoksa Araba mı? :)yeniden merhaba, motosikletle alakası yok diyen arkadaşlara cevaben şunları söylemek isterim, aracın kaportası hariç, motor amortisor ve tüm yüriyen aksamlarda 1OO CUP olarak bilinen motosiklet parçaları kullanılmıştır. aracın...
  12. impesa

Türkiyede İlk; Mini Jip Üretildi: Eko.

Ynt: Türkiyede İlk; Mini Jip Üretildi: Eko. :) merhaba oğuz bey, gerek daha önceki karavan projelerimizde,gerekse mini motorlu araçEKO prrojemizde olumlu yada olumsuz ama teşvik edici eleştirilerinizle yapılan çalışmalara katkıda bulundunuz, herzaman olduğu gibi sizeçok teşekkür ederim...
  13. impesa

Türkiyede İlk; Mini Jip Üretildi: Eko.

Ynt: Türkiyede İlk; Mini Jip Üretildi: Eko. teşekkürler mustafa bey, resimdeki ilk üretimimiz EKO yu engelli bir arkadaşımıza armağan ettik,şu anda son derce keyif alarak kullanıyor. bu araçta hedef en az yakıtla en verimli kullanımı sağlamak idi. yakıt sarfiyatı ve kullanım kolaylığı açısından...
  14. impesa

Ynt: Bu Araç Nedir? Motosiklet mi Yoksa Araba mı? tesekkürler murat bey, bu aracın değişik versiyonları ile( eğer sponsor bulabilirsek) seri imalatını düşünüyoruz. aracın en önemli özelliği sadece 97 cc lik mini motoru ile iki kişilik yolcu ile 60 km süratle yol alabilmesi.
  15. impesa

Ynt: Bu Araç Nedir? Motosiklet mi Yoksa Araba mı? yanlışlık yok jip görünümlü aracın resmini büyültüp incelerseniz ne kastettiğimi anlarsınız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri