isim294 kullanıcısının son içeriği

1. isim294

Karavan Için Güneş Panelinin Watt'ını Hesaplama

Geri dönüş yaptığınız için teşekürler. Kısaca kendimi tanıtıyım, Gezmek benim için lüks bir tutku, kısıtlı izinle kaçıp hava aldığım bir diyaliz etkisi var üzerimde. Kamp tabiyet gezileri favorim. imkanlar ölçüsünde. Çılgın projem ise karavan ama parayla alınan değil emek katarak yapacağım...
  2. isim294

Gezmek benim için lüks bir tutku, kısıtlı izinle kaçıp hava aldığım bir diyaliz. Kamp tabiyet...

Gezmek benim için lüks bir tutku, kısıtlı izinle kaçıp hava aldığım bir diyaliz. Kamp tabiyet gezileri favorim imkanlar ölçüsünde.
  3. isim294

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Tüm katılımcılara selamlar, benim adım mustafa, normalde sosyal medya ve tüm tartışma ortamlarında devletçi nickini kullanıyorum, burada siyasi bulunabileceğini düşünerek mail adresi kısaltmasını kullanmaya karar verdim. Gezmek benim için lüks bir tutku, kısıtlı izinle kaçıp hava aldığım bir...
  4. isim294

Karavan Için Güneş Panelinin Watt'ını Hesaplama

Siz bu işin uzmanısınız anladığım kadarıyla, benim ilk karavan projem olacak. buzdolabı tv 220 ocak fırın gazlı aydınlatma led uydu neta kaç volt bilmiyorum su vebosta tuvalet 12 volt klimaya karar vermedim. minimum dışardan besleme ile ne kadar idame ederim sistemi, hangi marka jel akü, nasıl...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri