kabusss kullanıcısının son içeriği

1. K

Igo 2016 Ülke Haritaları

bugun itibrari ile IGO versiyonunu ve haritalarini tam anlami ile deneme firsati buldum sorunsz bir sekilde calisiyor burda da yardim etmeye calisan sizlere tesekkur ederim
  2. K

Igo 2016 Ülke Haritaları

Evet oluyor baska bir forumda bir arkadasla gorustum kendisi bana igo nun 8.3 versiyonunu tomtom haritalari lisans ve diger gereksinimlerle birlikte yolladi (4.5 GB) sd kartima yukleyip cihazimda denedim 2018 guncel avrupa ve turkiye haritalari ile birlikte calisir durumda su anda isteyen ve yol...
  3. K

Igo 2016 Ülke Haritaları

peki hic mi olmaz olma sansi hicmi yok ? nasil yapacagiz ?
  4. K

Igo 2016 Ülke Haritaları

kullandigim cihazdaki uygulama cihazin ana hafizasinda degil SD KART uzerinde bu eski uygulamayi SD KART uzerinden komple kaldirip n netten bulduugm bir kac IGO versiyonunda deneme yaptim uygulamayi calistirabilidm lakin bu uygulamalar haritasiz geldigi icin baska haritalar yukleyerek denedim...
  5. K

Igo 2016 Ülke Haritaları

tekrardan hayirli gunler daha once baska basligada yazmistim lakin simdiye kadar indirdigim hic bir igo versiyonunu tam ve dogru olarak navigasyon cihgazim da calistiramadi mya program komple calismiyor yada haritalari yukleyemiyorum sistemimi win ce bu konuda bana yardimci olabilecek bir...
  6. K

Igo Haritalar

hayirli aksamlar ben foruma yeni uye oldm uzun zamandir gps imde IGO8 kullaniyordum ama program bilmedigim bir neden den dolayi silindi uzun ugraslar sonucu internetten igo versiyonu bulmayi basardim IGO8;3 hersey tamaml ama icersinde sade ce ARGENTIN ve BREZILYA haritalari mevcut BENDE KI...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri