kadirirkin kullanıcısının son içeriği

1. kadirirkin

Bafa ( Kapıkırı Köyü )

Ynt: Bafa ( Kapıkırı Köyü ) http://www.kadirirkin.com/?&Syf=15&cat_id=48&baslik_name=QmFmYSAoS2FwxLFrxLFyxLEgS8O2ecO8KQ==&/Bafa-(Kap%C4%B1k%C4%B1r%C4%B1-K%C3%B6y%C3%BC)
  2. kadirirkin

Bafa ( Kapıkırı Köyü )

Göl kavramı ile çocukluğumun Adana’sında tanışmıştım, kavurucu sıcakta gölde serinlemek ve balık tutmak büyük bir keyifti doğrusu. Sabahlara kadar sabırla bekleyip oltalarla tuttuğumuz sazan balığı gölle özdeşleşmiştir. Ama göller denizlerden gibi değildir,çok farklı bir anlam taşır, daha...
  3. kadirirkin

Menemen-Manisa - Türkmen Şelalesi

Ynt: Menemen-Manisa - Türkmen Şelalesi İkinci şelaleden ayrılır ayrılmaz zorlu etap başlıyor. Yazının başında da değindiğim gibi doğa yürüyüş gruplarına hep katılmayı istiyorum ama kendime güvenemiyordum, internette her hafta o grupları etkinlik yaptığı nefis yerleri imrenerek izliyordum...
  4. kadirirkin

Menemen-Manisa - Türkmen Şelalesi

TÜRKMEN ŞELALESİ Az bilinen yerleri keşfetmeyi ve oraları dostlara tavsiye etmeyi , paylaşmayı istiyorum, henüz dokunulmamış , doğanın sadece ve sadece kendi elleriyle oluşturduğu yerleri çok seviyorum. İzmir de faaliyet gösteren epey yaygınlaşmış yürüyüş grupları var, her hafta başka bir...
  5. kadirirkin

KARABURUN

Ynt: KARABURUN Yazı ve Fotograflarımın dergide basılmış hali,
  6. kadirirkin

KARABURUN

Ynt: KARABURUN Sarpıncık Feneri Sazak köyü ziyaretinden sonra Sarpıncık fenerine doğru yol alıyoruz, iyot kokuları ile kekik kokuları içinize dolarken, ıssızlığın ve yalnızlığın ortasında, harika bir manzarada ilerliyorsunuz. Sarpıncık feneri ayrımını kaçırmamaya dikkat edin, bir seferinde...
  7. kadirirkin

KARABURUN

Gözlerinizi kısa bir süreliğine kapatıp hayal kurun. Ilık bir bahar gününde Ege de bir adadasınız. Rüzgârlı, tertemiz bir hava, masmavi bir denizi hayal edin. Yoğun iyot ve Kekik kokuları ile nergis ve sümbül çiçeklerinin kokularının birbirine karıştığını hissedin. Sessiz, huzurlu, ıssız ve...
  8. kadirirkin

Adrasan ve Gelidonya Feneri

Ynt: Adrasan ve Gelidonya Feneri Beğenileriniz için tşk. ederim..
  9. kadirirkin

KOZBEYLİ

Ynt: KOZBEYLİ Çok teşekkürler Beğenileriniz için..
  10. kadirirkin

KOZBEYLİ

Ynt: KOZBEYLİ Köy turumuzda daha yüksek noktalara çıktığımızda köyü ve körfezi panoramik görebileceğimiz Kocakayalar mevkiine varıyoruz. Camiinin yukarısından itibaren Rum mahalleleri başlıyor, Türk ve Rum mahalleleri ayrı ayrı yerleşmişler köye. Tabii hiçbir zaman sorun olmamış iki toplum...
  11. kadirirkin

KOZBEYLİ

KOZBEYLİ Kemal Anadol'un 1900 ile 1922 arasındaki Ege’yi anlattığı "Büyük Ayrılık" adlı kitabında köyü şöyle anlatıyor: "Kozbeyli kıyıda değildi ama Çandarlı ile Nemrut körfezleri ayağının altına serilmişti... Dağ köyü de değildi; fakat bir tepenin sırtlarına yaslanmıştı. Arkasındaki Kocakayalar...
  12. kadirirkin

Fotograf sergisi - "Yaşamın Egesinden Mavi Gölgeler" - III- Konya/Sille

Fotograf Sergimize Konya ve çevresindeki tüm dostlar davetlidir. 25 Şubat 2012 Cumartesi Yaşamın Egesinden Mavi Gölgeler fotoğraf sergisi Günün ilk ısıklarıyla keşif başlar bizlerde yolculuk nereye bilinmez ama heyecanla umutla dolu dolu gülümsemelerle devam edilir... Bir bakarsın...
  13. kadirirkin

St Paul Yolu yürüyüşü Kasım 2010

Ynt: St Paul Yolu yürüyüşü Kasım 2010 çok güzel bir gezi yazısı olmuş,ellerinize sağlık. nefis bir gezi olmuş. köylülerin misafirperverliği anlatımınıza göre 10 numara. imrendim keşke bir cesaret,güç toplayıp bu turu bende yapabilsem..
  14. kadirirkin

Ynt: Adrasan ve Gelidonya Feneri Yol boyunca işaretler. Yol yorucu ve hava sıcak, tam umutsuzluğa kapıldığımız anda beş adalar ı görüyoruz karşımızda, inanılmaz güzel bir an, biraz daha mücadele ile sonunda fenere varıyoruz. Fenerin yan tarafında dinlenmek için bir çardak yapmışlar, güneş...
  15. kadirirkin

Ynt: Adrasan ve Gelidonya Feneri Sahil ,iki dağ arasında yay gibi uzanmış .Kıyı irili ufaklı taşlı, su ıslattıkça taşları inanılmaz güzel görüntüler veriyor, kimisi sevmez taşlı sahili ama bu renkli taşlar ayrı bir zevk, kumlu sahil gibi pratik değil tabi epey zorlanıyor insan denize girmeye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri