kadri kullanıcısının son içeriği

1. kadri

Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi takip
  2. kadri

3.5 Pajero'ya LPG Uygulaması Hakkında Yardım ve Önerileriniz

Ynt: 3.5 pajero'ya LPG uygulaması hakkında yardım ve önerileriniz merhaba Hakan bey, bende 99 3,5 pajero var,2 yıl önce lpg taktırmıştım, size tavsiyem sakın atiker taktırmayın ben 6 ay uğraştıktan sonra söktürüp landirenzo taktırdım ve çok memnunum, landirenzonun performansı benzini...
  3. kadri

Çamlıyayla - Baştepe Tanışma ve Off-Road Gezisi (12 Nisan 2009)

Ynt: Çamlıyayla - Baştepe Tanışma ve Off-Road Gezisi (12 Nisan 2009) kışa veda gezisi olmuş paylaşım için teşekkürler.
  4. kadri

Goodyear (ATR) - Michelin (LTX); Sizce Hangisi ?...

Ynt: Goodyear (ATR) - Michelin (LTX); Sizce Hangisi ?... goodyear wrangler atr yi uzun süre kullandım,uğultuludur,ıslak zemin yol tutuşu pek iyi değildir, ama karda,çamurda şikayetim yoktu. şimdi bf goodrich kullanıyorum çok daha sessiz ve ıslakta yol tutuşu çok daha iyi ,karda çamurda çok...
  5. kadri

Ağva - Hacıllı'nın Ötesine İkinci Off-Road Keşif Gezisi (4-5 Nisan 2009)

Ynt: Ağva - Hacıllı'nın Ötesine İkinci Off-Road Keşif Gezisi (4-5 Nisan 2009) Arkadaşlar, çok güzel bir etkinlik olmuş,paylaşım için teşekkürler.
  6. kadri

Gezenbilir 2. Suzuki Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir 2. Suzuki Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009) çok güzel bir etkinlik olmuş,paylaşım için teşekkürler.
  7. kadri

Gezenbilir Ankara Grubu Haymana'da Off-Road Etkinliği (5 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Haymana'da Off-Road Etkinliği (5 Nisan 2009) çok güzel bir etkinlik olmuş, çok eğlenmişsiniz,paylaşım için teşekkürler.
  8. kadri

Demirköy Kampı ve Off-Road Keşif Gezisi (04-05 Nisan 2009)

Ynt: Demirköy Kampı ve Off-Road Keşif Gezisi (04-05 Nisan 2009) çok güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler
  9. kadri

Ömerli Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

Ynt: Ömerli Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009) keyifli bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler
  10. kadri

11-12 Nisan Sakarya' da Buluşalım

Ynt: 11-12 Nisan Sakarya' da Buluşalım teşekkürler
  11. kadri

Turhal Çoban Tepe Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

Ynt: Turhal Çoban Tepe Off-Road Gezisi (29 Mart 2009) hem kar hem çamur, güzel bir gezi olmuş,ama benim aklım şişlerde kaldı, paylaşım için teşekkürler.
  12. kadri

Tarsus Baraj Gölü Off-Road Gezisi (28 Mart 2009)

Ynt: Tarsus Baraj Gölü Off-Road Gezisi (28 Mart 2009) manzara çok güzelmiş paylaşım için teşekkürler
  13. kadri

Sağlıklı Günler...

Ynt: Sağlıklı Günler... bilgilendirme için teşekkür ederim,çıktısını alıp buzdolabının üzerine asıcam ki unutmayalım.
  14. kadri

11-12 Nisan Sakarya' da Buluşalım

Ynt: 11-12 Nisan Sakarya' da Buluşalım güzergah belli mi acaba
  15. kadri

Ayazağa Trabzonsuyu Off-Road Gezisi (21 Mart 2009)

Ynt: Ayazağa Trabzonsuyu Off-Road Gezisi (21 Mart 2009) çamuru bol güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri