KağanÖner kullanıcısının son içeriği

1. KağanÖner

Kendi Karavanını Yapanlar; Kandıralı

Muhtesem takip..
  2. KağanÖner

Tekne Merakı Ve Filika'ya Yönelmek

Merhabalar. Hala arayışınız devam ediyormu bilmiyorum ama bizde bu sevdaya kapılıp kaya bot imalatı 5.40 bir yarım kamara tekne almıştık. kimle konussak uzerindeki 14 hp lobardini harıka ve yeterli olduğunu soylediler tabiki o oyle olmadı. inanılmaz bir gurultu ve ilerlemeyen bir tekne sahip...
  3. KağanÖner

Kendi Karavanını Yapanlar. Ducato Camper. İsmail Seçen (BİBS)

Rengi harika olmuş. imalat süreci yok sanırım hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza.
  4. KağanÖner

Urla'nın Köyleri

çok teşekkürler.
  5. KağanÖner

Akyaka-fethiye_datça Gezisi 7-15.eylül.2016

Harika bir seri. ellerinize sağlık. saygılar.
  6. KağanÖner

Sonunda Başladım 17m3 Peugeot

İsteklere ışık olmuş 17 Metreküp benim hayalim. bu sene sonu araç ile başlayacağız nasipse çok teşekkürler. hayırlı mutlu seyahetler.
  7. KağanÖner

Yol Motoru Tavsiyesi

Hayırlısı olsun. Tekerine taş değmesin ..m[emoji4] GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. KağanÖner

Kendi Karavanini Yapanlar Citroen Jumper 15m3 Selim

Taş yünü üzerine bir naylon hasır döşense faydası olmazmi. Sadece sesli düşündüm tecrübem yok. Kolayliklar GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. KağanÖner

Yol Motoru Tavsiyesi

Ktm duke 250 derim ama artçı varsa olmaz. Ben çok sevdim o motoru ama malesef evliyim eğer artçı var dersen ınazuma F çok yakışıklı üstünde 250 cc daha motor yapılmadi bence. Tekerine taş değmesin. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. KağanÖner

Ford Transit Karavan Planlarım

Takip GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. KağanÖner

Uygulamayı Düşündüğüm Karavan Tasarımım

Yilmayin en guzeli hayalinize kavusnaktir. Zira karavan firmalarindada muhendislik harikalari yapilmiyor ozellikle yerli ureticiler. Üst yapi firmalarinda denetleme ve kalite sistemlerine danismanlik yapitim cok cok iyi biliyorum. O yuzden piyasadan alacaginiz bir karavan kadar tehlike...
  12. KağanÖner

Izmir Dikli Bademli Köyü Karavan Ile Ilk Kampımız

Iyi tatiller huseyin abi GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. KağanÖner

Iveco Daily 35e10 Van

Huseyin abi izliyoruz face book tanda kamp macerlarini daha guzellerini keyiflilerini bekliyorum olsun isallah. Bu sene bayramda olimpos olcaz yeri ayirttik şimdiden o civarda olursaniz gorusuriz abim. CIRALI AYLAK YASAM KAMP ramazan bayraminda ordayiz tabi biliyon abi cadir seklimde...
  14. KağanÖner

Iveco Daily 35e10 Van

Hayirlisi olsun bu ara iveco araştırdıgim araclar icerisine girdi sadece fiat mi iveco mu daha tam karar veremedim arti eksi yonunden yada isletme maliyeti ic hacmi. Bunlara tek tek bakmaktayim ama butce icinde hangi arac uyfun ise oluyor sanirim. Kolayliklar dilerim takipteyim saygilar...
  15. KağanÖner

Foruma Paylaşımda Kolaylıklar

Paylasiminiz icin Teşekkürler. Ama neden direk form bolumunde yazilarinizi yazmiyorsunuz burdan anladigim uzun soluklu 2 yada uc gun de yazilan metinlermidir. Yoksa imla olarak duzeltme imkanlarindanmi yardim aliyorsunuz saygilar. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR