kamurabi_ kullanıcısının son içeriği

1. kamurabi_

Kare Kasa İçin Get Arıyorum

Ynt: Kare Kasa İçin Get Arıyorum Sorun çıkmayacağına emin misiniz? Track bar için gerekeni servis söylemiş zaten. Şaft açısı değişecek, alt ve üst kollarda büyük ihtimal problem olacak, pitman arm ın değişmesi gerekecek. 3inch üzeri yükseltmelerde ciddi parçaların değişmesi gerekiyor diye...
  2. kamurabi_

Grand Cherokee Wj Kaliper Sesi İçin Gres Yağı Önerisi?

Ynt: Grand Cherokee Wj Kaliper Sesi İçin Gres Yağı Önerisi? Gittiğiniz servis iyi sallamış :) Anlattıklarınızdan çıkardığım şu: balatalar takılırken sanırım şim konulmamış. Öncelikle şim koydurun. Balatalarla birlikte diskleri değiştirmediyseniz rodaj süreniz biraz daha uzayabilir. Yapacağınız...
  3. kamurabi_

Grand Cherokee Wj Kaliper Sesi İçin Gres Yağı Önerisi?

Ynt: Grand Cherokee Wj Kaliper Sesi İçin Gres Yağı Önerisi? Öncelikle sesin fren sisteminden geldiğine emin misiniz? Daha önce fren sisteminden kaynaklı böyle bir ses şikayeti hiç duymadım eğer tarifiniz doğruysa. Aklıma sadece montajdan kaynaklı bir sorun olabileceği geliyor fakat en...
  4. kamurabi_

SATILIK CHEROOKE 4.0LT

Ynt: SATILIK CHEROOKE 4.0LT Ben cidden merak ettim şimdi 18.000tl piyasası olan şu xj leri. O halde belli bir kesim bana enayi derken (Aracını bana satanlar), belli bir kesim de çakal diyordur en iyi ihtimalle. Açık söylüyorum hayal dünyasında yaşıyosunuz.
  5. kamurabi_

Titreme problemi

Ynt: Titreme problemi Sorununuz death wobble. Önem sırasına göre kontrol edilmesi gerekenler: 1- Track bar 2- Direksiyon amortisörü 3- Ön takımda ki tüm parçaların bağlantı yerlerinde ki boşluklar ve burçlar 4- Direksiyon kutusu Genelde en olası ihtimal track bar ve direksiyon amortisörü...
  6. kamurabi_

Atv Tavsiyesi

Ynt: Atv Tavsiyesi Bakın hele siz şu işe. Hemen gidip bir kymco mu alsam :)
  7. kamurabi_

32x11.50 r15 cooper stt

Ynt: 32x11.50 r15 cooper stt Lastikler satılmıştır. Konu silenebilir.
  8. kamurabi_

32x11.50 r15 cooper stt

Ynt: 32x11.50 r15 cooper stt 1500tl güncel fiyattır arkadaşlar.
  9. kamurabi_

32x11.50 r15 cooper stt

Ynt: 32x11.50 r15 cooper stt Günceldir.
  10. kamurabi_

Günün Parçası :)

Ynt: Günün Parçası :) R.E.M. - Welcome To Occupation
  11. kamurabi_

Saadet Zinciri(az gayretle bişeyler kazanmak isteyenler)

Ynt: Saadet Zinciri(az gayretle bişeyler kazanmak isteyenler) Benim anlayamadığım şey, bütün bunlar pil için mi?
  12. kamurabi_

32x11.50 r15 cooper stt

Ynt: 32x11.50 r15 cooper stt İlan günceldir. Aracım xj. Aracımda 6inch lik bir yükseltme mevcut fakat bu lastikler için değil tabi:) Bu lastikler için ne kadar yükseltme gerekiyor derseniz, 4 veya 4.5 inch lik değerlere mutlaka uyar. 3inch olur mu olmaz mı tereddütünde olduğum için 3inch...
  13. kamurabi_

32x11.50 r15 cooper stt

Ynt: 32x11.50 r15 cooper stt Güncel.
  14. kamurabi_

32x11.50 r15 cooper stt

Ynt: 32x11.50 r15 cooper stt Kusura bakmayın farkına varmamışım. 0537 301 67 86 Onur Kaya
  15. kamurabi_

32x11.50 r15 cooper stt

Ynt: 32x11.50 r15 cooper stt Bakın bunu bilemedim şimdi :) Yanlış bilgi vermek istemem . Lastik konusunda detaylı bilgiye sahip olan arkadaşlar bir açıklama yapar umarım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR