karsuçamur kullanıcısının son içeriği

1. K

Yeni Bir Land Cruiser Sizlerle.

Ynt: Yeni Bir Land Cruiser Sizlerle. emrah abi onurun arkadaşıyım ben dün söylemişti projeyi ama tam konuşamadık burdan okuyunca emin oldum soa projen hayırlı olsun ve bolcada sabır diliyorum :) soaya ek olarak lastik inçleri büyüycek mi ?
  2. K

Yeni Bir Land Cruiser Sizlerle.

Ynt: Yeni Bir Land Cruiser Sizlerle. hayırdır plakada 5 ve 3 rakamları yok niye takmıyosun anlamadım ;D kardeşim araç fevkalade olmuş Allah her zaman zevkle ve kazasız binmeyi nasib etsin. ama alçak bu daha yükselmesi lazım diyorum ? ::) ::)
  3. K

En Çirkin XJ Bu Olsa Gerek?

Ynt: En Çirkin XJ Bu Olsa Gerek? kartal kırması olmuş resmen.
  4. K

95 Model ZJ Antar'ın Yeniden Doğuşu

Ynt: 95 Model ZJ Antar'ın Yeniden Doğuşu Çamuru eksik olmasın iyi günlerde kullanın. :)
  5. K

Lada Niva 1997; Yenileştirme ve Modifikasyon

Ynt: Lada Niva 1997; Yenileştirme ve Modifikasyon Öne çelik tampon düşünüyormusunuz ?
  6. K

Bisiklet Tamiri (Gidon Değişimi)

Ynt: Bisiklet Tamiri (Gidon Değişimi) Ahmet abime katılıyorum civataları degiştirmeyi deneyin kaynak yaptırırsanız hiç hoş olmuyan bi görüntüyle sürüceksiniz bisikletinizi.Civataları degiştirin yine olmazsa araya bi cisim koyun sıkıştırma yapması açısından iç lastik olabilir.Kaynaga en son...
  7. K

1959 Apachi Fotoğrafları

Ynt: 1959 Apachi Fotoğrafları Selamlar. Helal olsun gerçekten helal olsun yani bu işçilik bu temizlik, emekdende öte olmuş burda söz konusu olan iş.Discovery channellde izleyenler bilir, custom tuning gibi diziler var epeyde takip eder imrenirim bizim ülkede de böyle işler çıkar mı diye ki kat...
  8. K

2010 Motoplus Fotoğraflar

Ynt: 2010 Motoplus Fotoğraflar Selamlar Enduro olarak transalp 2 silindirli oldugundan titreşim az deniyor.Yoksa hepsinde mi bu titreşim olayı var ?
  9. K

Motorla Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu (2800 Km)

Ynt: Motorla Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu (2800 Km) Ellerinize sağlık. Gezmek duygusunu heleki o yeşilin içinde olmak yanınızda da hem motorunuz hemde can arkadaşlarınızla paha biçilemez oldugunu çok iyi anlatmışsınız. Gecenin bu saatinde okudum ve 'ah be abi bende yapıcam bunu' dedim...
  10. K

Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor

Ynt: Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor ;D ;D ;D unimog hemde bu dinlemez geçer valla ;D
  11. K

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Teşekkürler. Hepimize kazasız belasız sürüşler.
  12. K

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Bencede öyle, arkadaşlarım ve yakın çevrem çin üretimi farklı modeller aldılar ancak adı üzerinde çin malı nolur ki...İnsanın içinde nerde bozulcak korkusuyla gezmesindense sağlam bi motoru olup yolda bırakmayacağını bilmesi her zaman en iyisidir.Benimde ilerde alıcağım...
  13. K

2004-2005 grand vitara 5k arıyorum

Ynt: 2004-2005 grand vitara 5k arıyorum Tahmin ettigim araçtır o vakit.Beyaz renkli olması gerekiyor.
  14. K

Kopmak Garanti. Gülmekten Kendimi Alamadım.İşte Yılın 4x4 Satılık İlanı

Ynt: Kopmak Garanti. Gülmekten Kendimi Alamadım.İşte Yılın 4x4 Satılık İlanı http://www.sahibinden.com/sifir_olu_gibi_!-56WQQaXQQ19450847WQQpXQQdisplayitem Çok daha komik ;D
  15. K

Planlı Kartepe - Keltepe - Plansız 4x4 Kayak Gezisi : )))) (21.Mart.2010)

Ynt: Planlı Kartepe - Keltepe - Plansız 4x4 Kayak Gezisi : )))) (21.Mart.2010) Selamlar. Güzel paylaşımınız için teşekkürler.Diger gezi fotograflarında diskonun(Mert Beyi'in) tampon gitmişti hala yok fazlalıklar atılıyo mu artık :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri