kblyduran kullanıcısının son içeriği

1. kblyduran

Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen...

Ynt: Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen... ayrıca o cheerokeyi görmüştüm ilanda daha önce youtubedede videoları var araç baya bi zorlanmış..... ben yorulmamış dinç bir araç istiyorum :)
  2. kblyduran

Ynt: Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen... aslında bu araçı sadece motor sesi için dahi alabilirim :D adeta bir deprem yaratıyor çalışınca :D v10unun kudreti kulakları çınlatıyor :D aslında motorunu söküp başka bir aracada takabilirim ama ilk off road...
  3. kblyduran

Grand Vitara Aux Aktifleştirmek

Ynt: Grand Vitara Aux Aktifleştirmek bir kişide bana yardımcı olsun lütfen forumda yeniyim :( dodge ram alcam konu açtım lütfen o konuyada bakın :/
  4. kblyduran

Ynt: Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen... araç 2004 model dodge ram motor hacmi:8.3 cc motor gücü: 517 hp
  5. kblyduran

merhabalar ben yeni üyeniz kubilay ilk defa forumda yazıyorum sürçü lisan olursa affola :D fazla sözü uzatmadan konuya gireyim ben bir araç beğendim sadece motor gücünden dolayı bu aracı almak istiyorum acaba off roada uygun olurmu ? araç 4x2 bunu 4x4 yapabilirmiyiz ?(motorun gücüne gerçekten...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri