kerkol kullanıcısının son içeriği

1. kerkol

Discovery 1 300tdi Araç Arıyorum Satmak Isteyen Varsa Iletişime Geçebilir.

Aracım ilanda değil ama satmayı düşünüyorum. 0531 793 1915. Arayabilir yada WhatsApp tan mesaj atabilirsiniz.
  2. kerkol

Discovery 1 300tdi Araç Arıyorum Satmak Isteyen Varsa Iletişime Geçebilir.

Merhaba; Hala arıyor musunuz Discovery I 300 TDI?
  3. kerkol

Çiftlikte Defender

Merhabalar Defender zeytinlik icin iyi fikir. Bizde de daha önceden 110 lik defender vardi kapalı kasa. Zeytinlikte az kahrimizi çekmedi. Arka koltukları yatırıp 800 kilo zeytin yüklemişmişim var. Port bagaja da diğer zeytin toplama malzemelerini merdiven, yaygı, sırık felan koyuyordum. Şimdi...
  4. kerkol

Defender Toplama- Alma Yardim Lütfen!

merhabalar; benzinli araç bakmayın bence performansı düşük olur. bütçeniz yeter ise 96 model ve yukarısı 300 tdi olana bakın. yoksa düz dizel alın biraz kullanın tam ne yapacağınıza tam karar verdikten sonra motor seçeneklerini düşünürsünüz nissan BD 30 yada ford v184 gibi. bende düz dizel...
  5. kerkol

Günümüz Şartlarında Discovery 3.9 V8

300 Tdi Discovery 1 düşünebilirsiniz. Parça konusunda sıkıntı çekmezsiniz... Yakıtı azdır. Alt takımlar çoğu Defender ile uyumudur. Keyifle binersiniz.
  6. kerkol

110 Luk Defenderimi Satıp Discovery 1 300 Tdi Almayı Düşünüyorum.

Evet araç bende. Aldıktan sonra BF 245 75 16 mt lastik ve 2 inch yükseltme kiti taktım taktırdım ve ana şanzumanı değiştirdim. Son derece memnunum. 300 tdi oluşu ve elektronik sistemlerden uzak oluşu önemli bir artı. Düşünüyorsanız tavsiye ederim. memnun kalırsınız
  7. kerkol

Parça Katalog

Landrover Parts Catalog soldaki menuden arac seciyorsunuz
  8. kerkol

Ne Almalıyım Lütfen Yardım ?

Merhaba, Ben daha önce 1992 model 110 luk bir Defender almıştım ve bu aracıma motor rektefiye yaptırdım, kaporta, boya ve iç döşeme yaptırdım. Amacım uzun süre kullanmaktı. Ancak araç düz dizeldi. (Turbosu olmayan Atmosferik dizel) 68 bg lik motor özellikle uzun yolda bir işkenceye dönüştü...
  9. kerkol

Yeni Model Defender Alınır Mı? (0km)

Merhabalar; Otokar bir ara sivile satış yapıyordu ama sadece tek kapılı kapalı kamyonet olanından. Onunda fiyatı 200 bin tl felandı. Sıfır Defender'e o kadar para vermek bence pek mantıklı görünmüyor. Çünkü biz bu arabaları dağa bayıra gitmek için kullanıyoruz ve sıfır aldığım bir aracı böyle...
  10. kerkol

Puma Vs. Bd30

Merhabalar ; bende daha önce düz Defender 110 vardı motor arızası verince yeni motor atmayı düşünmüştüm ancak yaşadığım yerde bunu yapabilecek bir USTA olmadığından eski motoru rektefiye yaptırım kullanmıştım. Düz dizel güç konusunda dezavantajlı özellikle yokuşlarda sıkıntı oluyordu. 200 tdi...
  11. kerkol

110 Luk Defenderimi Satıp Discovery 1 300 Tdi Almayı Düşünüyorum.

Sonunda ben de aradığım araca kavuştum. Yeni oyuncağım 1998 discovery 1 300 Tdi. Geçen Kasım ayından buyana defenderimi satmayı ve discovery almayı planlıyordum. Defenderimi şubat ayında sattmamla arayış hızlandı. Sürekli malum sitedeki ilanlara baktım, eşe dosta haber saldım ve sonunda bir...
  12. kerkol

Discovery 1 ..300tdı Araca 235 85 16 Lastik

Bu tabloda disco 1 lastik ebatlarıyla ilgili bilgiler var faydali olur umarim
  13. kerkol

Manüel Td5 Mi Yoksa Manüel 300 Tdi Mı?

Herkese merhaba, 1992 model düz dizel DEFENDERimi bir discovery almak üzere eliminde çıkardım ve şimdilerde her gün malum siteye girip disco ilanlarına bakıyorum. Alacağım aracın manüel vites olmasını tercih ediyorum. Daha önceden bu araçları kullanmış ve kullanmakta olan arkadaşların konu...
  14. kerkol

Land Rover Discovery Td5 Aracım Için Görüşlerinize Ihtiyacım Var

Tamam cok resekkur ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303