Keyifli kullanıcısının son içeriği

1. Keyifli

Satılık Römork 1 Tl

Değerli gezenbilir üye ve takipçileri : Bir projede kullanılmak için makaslı veya torsiyonlu römork ihtiyacım vardır, elinde olup satmak isteyen irtibata geçerse sevinirim. Tel:05355185316 Ankara da olması tercih sebebidir.
  2. Keyifli

Baofeng Uv 82 Yardim

TRON arkadaşımız gerekli olan tüm açıklamayı yapmış. Kıyı Emniyeti Genel Md. resmi internet sitesini incelerseniz sınav tarihleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.Ayrıca soru kitapçığına da ulaşabilirsiniz.
  3. Keyifli

Baofeng Uv 82 Yardim

Merhabalar, Öncelikle size bir soru yönelteyim bu telsizi kullanabilmek için amatör belgesi gerekmektedir amatör kullanıcı belgeniz var mı? Aksi takdirde PMR frekansta dinleme bile yapacak olsanız polis gördüğünde belgeniz yoksa elinizden alabilir.
  4. Keyifli

Ankara'da Suzuki Servis

4 senedir vitara kullanıyorum ve bakımlarını sürekli Başkent oto sanayiinde bulunan ve akrabam olan ÖZ otomotive yaptırıyorum.Gitmek isterseniz yardımcı olurlar adres olarak Başkent sanayii oto ünlü arkasında.
  5. Keyifli

Bicak bakimi ve bicak uzerindeki lekeler

Bende de kendi yaptığım kamp bıçağımda yer yer bu tür paslanmalar vardı ve çözümü koruyucu patina uygulayarak giderdim, size de öneririm. İnternette araştırırsanız uygulamanın yapılış videosunu bulabilirsiniz.
  6. Keyifli

Koruyucu Patina Uygulaması

Haftasonu yaptım bu uygulamayı,gayet güzel sonuç verdi fakat yapacaklar için açıkhavada yapmalarını öneririm.Tüm evi ağır bir sirke kokusu sarıyor. :)
  7. Keyifli

Anladim tesekkurler..
  8. Keyifli

Bisiklet Taşıyıcı

Elinize sağlık bende vitara aracım için buna benzer bir bisiklet taşıyıcı yapmıştım . Elinize sağlık.
  9. Keyifli

Bende paslanan bıçağım için deneyeceğim. Teşekkürler.
  10. Keyifli

Kamp Yaptığım Süper Yerler Ve Koordinatları

Güzel paylaşımlar, ellerinize sağlık.
  11. Keyifli

Suzuki Grand Vitara Xl7 Dizel Fotolar

Maaşallah..
  12. Keyifli

97 Model 2.0 Kia Sportage Mı Suzuki 1.6 Mı Arkdaslar

SUZUKİ VİTARA tabiki de diğer araç bu hususta vitara nın yanında sönük kalır..
  13. Keyifli

Bujilerde yağlanma

90 model honda civic vardı bende.Aynı sorunu yaşamıştım, conta olsaydı yağ ve su karışması olabilirdi diye düşünüyorum.
  14. Keyifli

Jimny Tavan Sepeti İmalatı

Güzel olmuş emeğinize sağlık
  15. Keyifli

Paraşüt İpi (paracord 550)'ni Nereden Bulabilirim?

AliExpress sitesinden istediğiniz renk ve çeşitte paraşüt ipi bulabilirsiniz. Saygılar..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri