kilhan kullanıcısının son içeriği

1. K

Çılgın Proje

konuda bi gelişme varmı merak ettim.
  2. K

Proje Lada Niva 92 Restorasyon

40 bine buna benzer bişey yapılır umudu vardı.Herhalde mümkün değil
  3. K

4. K

güncel son durum nasıl dır...
  5. K

4x4 Ford Transit Hakkında Yardım

evet son durum nasıl herhalde merakla beklendiğini biliyosunuz.:yum:
  6. K

Bf Goodrich At Ko2

Selamlar nasıl sürtme yapıyor bilgi verebilirmisiniz.Yani ön teker dönüşte ön iç tarafa yada arka iç tarafa gibi..diğer yerlerde bir sorun varmıdır.birde takılan jant lastiği 50mm offsetle dışa alıyorsa sürtme yinede olurmu...plan 235.75.15 üzere yürüyor o nedenle soruyorum..
  7. K

Duster A Küçük Cant Geniş Yanak Lastik Takan Var Mı?

235.75.15 AT lastik 15inclik 50mm dışa alan offsetli jantla yükseltme yapmadan olurmu?Bilgisi olan varmı. Birde renault markası altında hangi ülkede bilmiyorum orj lastik sanırım 235.60.17 idi..
  8. K

Aracımı Yükseltmek Istiyorum Fakat Sorularım Var

Bir gelişme varmıdır....
  9. K

Ayrıca orj ölçüsü sanırım 27" olan lastiklerin yerine 31" lastik takılınca kısa olan 1. vites sayesinde normal sürüş çok sıkıntılı olmaz gibi geliyor....
  10. K

Selamlar Tam anlayamadım bahsettiğiniz durumlar aracın herhangi bir yükseltme yapılmamış hali için geçerli sanırım.Ben standart halinden bahsetmiyorum. ironman dan alınan kit gibi yükseltilip offsetli jantlar ile lastiklerin dışa alınması ile problem olabilirmi sürtme yaparmı rot kollar...
  11. K

iki kez yazmışım....:rolleyes:
  12. K

Şu resimdeki gibi bir görüntü güzel olmazmı...:smiley: http://carphotos.cardomain.com/ride_images/1/1266/1661/3163330086_large.jpg?v=0
  13. K

Selamlar Duster ı yükseltip büyük lastik takmayı planlıyorum. Kullanım sert offroad olmayacak.O nedenle yükseltme sadece lastik sığması ve görüntüsü için yapılacak. Aklımda 31-10.5-15 BFG AT lastik ve offsetli jant takmak var. Duster ın yürüyen aksamı bu lastiğe dayanırmı...(off road kullanımı...
  14. K

2012 1.5 Dci Laurette Look Paket Duster Egzoz Kötü Koku

Selamlar Aynı koku problemini bende yaşamıştım aktarayım.bunu yaşamayan kişiler anlayamaz. Aracı çalıştırınca oyle bir egzoz gazı çıkıyor ki aracın arkası değil önunde 20 metre uzaktan bile rahatsızlık veren aracın yanında dışarda duramayacağınız gözünüzü bogazınızı yakan anormal bir gaz...
  15. K

Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum

Ynt: Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum anlatımdan cut-off gibide anlaşılabilir.Fakat yukarıda over drive dan bahsetmiştim. Daha sonraki acıklamalarda da zaten aynı konuya gelmişsiniz. Vitarada over drive fonksiyonu düğme ile iptal ediliyor.Yani normal kullanımda overdrive devrede .Bu durumda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri