Kuzey_79 kullanıcısının son içeriği

1. Kuzey_79

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Haziran 15 temmuz 15 arasında damal dağlarına ata'nın silüeti yansır,o tarihlerde o bölgede olursanız hem canlı görmüş olursunuz hemde şenliklere katılırsınız...
  2. Kuzey_79

Dacia Logan 1.4 ambianc...

Ynt: Dacia Logan 1.4 ambianc... Reha Bey; Size diyeceğim birşey yok,Başlık açma,aforoz edilirsin,kızarlar,vb. oteriter dışlayıcı bir dil kullanan arkadaşa söylemek istediğim bir iki cümle var... Sayın arkadaş,1-Başlık açmak için birilerinden izin almama gerek yok sanırım,burası askeri bir kışla...
  3. Kuzey_79

Ynt: Dacia Logan 1.4 ambianc... Reha Bey; Size bir sözüm yok.Ben, gereksiz başlık açma,meşgul etme, gibi yüksek perdeden yazan ve kendisini çok derin gören arkadaşa ithafen yazdım... Saygılarımla..
  4. Kuzey_79

Ynt: Dacia Logan 1.4 ambianc... Ben bilmediğim bir konuda soru sordum konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa diye de ekledim... Böyle saçma sapan alaycı tavırlara gerek yok,eğer başlık uygun değilse forum yöneticisi yayınlamaz yada siler ama bunun dışında açamazsın yapamazsın gibi emir...
  5. Kuzey_79

5. Bus Buluşması, 12-13 Mayıs 2012, İznik Gölü - Orhangazi

Ynt: 5. Bus Buluşması, 12-13 Mayıs 2012, İznik Gölü - Orhangazi Bursada yaşayan birisi olarak katılmak isterim ama vosvosmum yok benim :-)
  6. Kuzey_79

Merhaba; 2011 Dacia loganım var,fiyatına göre fena değil birde bağajı geniş benim işimi görüyor.. Ama henüz 24.000 de baskı balata bitti sanırım,bu normalmidir? ve toplamda değişim maliyeti ne kadardır ? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim... saygılarımla
  7. Kuzey_79

Ege Kıyıları

Ynt: Ege Kıyıları Nazım'dan güzeli yok elbet :-) Çetin Altanı bırakalı epey oldu... Ben tam bir ege aşığıyım ama şuanki koşullar nedeniyle o bölgede yaşama şansım henüz oluşmuş değil. Fırsat bulduğumda sürekli kendimi ege kıyılarına atıyorum :-)
  8. Kuzey_79

Ege Kıyıları

Ynt: Ege Kıyıları Ben eskiden köyceğizi hep Çetin Altandan okuyordum.Ama ne yazıkki hala görebilmiş değilim... Bu arada dikkatimi çekti; Nazımdan aynı dizeleri koymuşuz alt bölüme :-)
  9. Kuzey_79

Ege Kıyıları

Ynt: Ege Kıyıları Teşekkürler hocam,Yazdıktan sonra okudum bayağı bir.Özellikle sizin köyceğizdeki fotoğraflarınız ve yorumlarınız gerçekten nefisti,elinize sağlık. Saygılarımla.
  10. Kuzey_79

Ege Kıyıları

Merhaba,Foruma yeni katıldım.Temmuz ayında üç arkadaş bursadan çıkarak ege kıyılarını dolaşıp hem denize girmek hemde doğayla içiçe olmak istiyoruz.Aracımız normal otomobil o nedenle çadıra ihtiyacımız olacak,çadır kurabileceğimiz denize yakın kamp yerleri nerelerdir? 9,Günlük bir zamanımız var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri