kyaz75 kullanıcısının son içeriği

1. kyaz75

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (27 Aralık 2015)

Facebook'a Giriş Yap | Facebook herkes davetlidir
  2. kyaz75

Karavanlar Için Satılık Gazlı Soba Sıfır

düşündüm 12 m3 ducatomda takacak yer bulamadım sizin aracınız ne marka ?
  3. kyaz75

Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

dünyada en çok kullanılan kamp aracı öğretmenevidir hem ucuz hem hafif:)
  4. kyaz75

VW California Beach

Yerli üretici çıksa yapmaya kalksa daha emeklerken milletçe tekmeler, yeni yerli alacağınıza eski yabancı alın diyerek alanların hevesini kırarız sonra derizki yapan yok olmaz tabi ....olmasında Ankarada bi yapan var bu arada
  5. kyaz75

Ankaranın konumu sayesinde karadeniz ,akdeniz ve egeye hemen hemen aynı mesafede olmasının avantajını unutmamalı
  6. kyaz75

Ankaraya hoşgeldiniz diyorum öncelikle kamplarda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız
  7. kyaz75

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

İlk olarak ne yazacağımızı kararlaştıralım bence fikri olan yazsın http://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=http://img.donanimhaber.com/upfiles/1582970/631c3eaf-776c-4e26-a4b3-ddaad2070b52.jpg&t=107651591&size=1&bound=&border=0&resolution=0&overrides=240
  8. kyaz75

Karavan Sigorta

malum sitede bir ilanda rastladığım bir açıklama: doğrumudur? DİKKAT: Ruhsatın CİNSİ : Kısmında ÖZEL ANAÇL(Motor Karavan) yazıyorsa sigortası 1900 tl ile 2400 tl çıkıyor. Ruhsatın CİNSİ : kısmında KAMYONET(Motorlu karavan) yazıyorsa 350tl ile 400 tl çıkıyor. Her ikisinin ruhsatında da M1...
  9. kyaz75

One Life Live İt

One Life Live İt
  10. kyaz75

M Ve M1 Motokaravan Farkı Nedir.

keşke öyle olsa; Zaman az gezecek yer çok gezmek için para lazım para için çalışmak böyle olunca az zamanda çok gezmek gerek (hız sınırını aşmadan)
  11. kyaz75

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Dert anlatmanın bir yolu
  12. kyaz75

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Ben hep aynı şeyi söylüyorum Ankara caddelerinde toplanıp bir tur atıp varlığımızdan haberdar etmeliyiz biz varız demeliyiz
  13. kyaz75

T5 Bu Tavanı Ve Tenteyi Nerede Yaptırabilirim.

Ynt: T5 Bu Tavanı Ve Tenteyi Nerede Yaptırabilirim. https://www.facebook.com/groups/621577407959201/permalink/748997525217188/?pnref=story hikmetin yapıp sattığı araba ve hatta ikincisi yolda
  14. kyaz75

Eltesan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor

Ynt: Eltasan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor Türkiyedeki profesyonel karavan üretim standartlarını yükseltecek ve yeniliklere öncü olacaklarsa hakettikleri fiyata müşteri bulup sektörü ileriye taşımalarını dilerim.
  15. kyaz75

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası haziran ayı yeni tarifelere geçilip bütün sigortalarda artış olduğu söyleniyor

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri