Lastman kullanıcısının son içeriği

1. Lastman

Mitsubishi L200 Magnum - Kasa Şnorkel Çalışması (4x4 Rescue Team)

Uzun bir süre geçmiş post açılalı ama ben bir şansımı denemek istedim, nerede görebilirim bu şnorkeli ?
  2. Lastman

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

@EL_Guapo derleme harika olmuş teşekkürler. Bu ara TII için ciddi bir araştırma yapıyorum ve yazdıklarınız çok faydalı oldu. İşin özünde sonradan büyük problemlerle uğraşmamak için baştan işi sıkı tutmak ( imkan dahilinde tabi) sanki daha doğru. Yazılanları okuduktan sonra acaba 2.4 mü yoksa 2.7...
  3. Lastman

Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın Cemreler düştü garaj kapıları aralandı,satanlar sattı alanlar aldı.Peki kim motoru için neler yaptı???
  4. Lastman

hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi

Ynt: hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=24442.0 Bilginize,
  5. Lastman

3. Transanatolia Rallisi ( 04 - 13 Eylül 2012)

Ynt: 3. Transanatolia Rallisi ( 04 - 13 Eylül 2012) Mekanın cennet olsun Kemal MERKİT...........................
  6. Lastman

lastiğin yakıta etkisi

Ynt: lastiğin yakıta etkisi Lastikle değil lastik havası ile ilgili bu yaşadığınız...Başta ebat olmak üzere lastik basıncın daki + - değişişlikler küçükte olsa yakıtta fark eder,ayrıca motoru artçılı ve yüklü/yüksüz kullanmanızda. Örneğin,36/40 hava olması gereken lastiği 29/30 larda...
  7. Lastman

arka stop

Ynt: arka stop Planladığın değişillik ve neticede ortaya çıkacak manzarayı paylaşırsan daha fazla yardımcı olabiliriz belki.Ekte bir kaç link veriyorum işine yarayabilir... http://www.motlight.net/index.php?Urun=76763&SubName=WExWIDY1MCBUcmFuc2FscA==&/XLV-650-Transalp Bu arkadaş ise bu konuda...
  8. Lastman

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın
  9. Lastman

3. Transanatolia Rallisi ( 04 - 13 Eylül 2012)

Süper bir organizasyon,aksilik olmazsa yerinde takip edeceğim...
  10. Lastman

Bandaj - Turnike ve Atel Yapmak

İlk yardımcı olmak icin aldığım egitimde hemen hepsini deneme ve yapma fırsatı bulmuştum.İyi tatbik edilebilirse doğada hayat kurtarabilecek kadar önemli bir cogu.Güzel paylasim teşekkürler.
  11. Lastman

Bu parkuru denemenizi öneririm: Cihanbeyli-Kuşça-Celil Boğazı

Ynt: Bu parkuru denemenizi öneririm: Cihanbeyli-Kuşça-Celil Boğazı Ben değil ama arkadaslarim İstanbul dan seyirci olarak gelmişlerdi,onlar da anlata anlata bitiremediler.Coğrafya dan cok etkilenmişler.Yanlız bu sıcakta üzer gibi...
  12. Lastman

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın Hizmet süresini çoktan dolduran fakat benim ısrarımla görevine devam eden sahara 3 lerimi emekli edip yerine distanza ları takdırdım.Sırt deseni biraz daha yol ağırlıklı olan yeni lastiklerle neredeyse uçuyorum ;)
  13. Lastman

Motorsiklet - Bisiklet Kazaları

Ynt: Motorsiklet - Bisiklet Kazaları Aman yine de dikkat,maşallah ufaklığa ;D
  14. Lastman

Africa Twin

Ynt: Africa Twin Demek afrika kullandın öyle mi? Zira yazdıklarından ben hiç öyle olmadığını çıkardım...En azından topikteki teknik bilgileri takip edersen sadece bir motor konuşmadığımızı anlarsın!
  15. Lastman

ER 6 N Nnasıl Bilirsiniz Kullanıp Tanıyan Var mı...

Ynt: ER 6 N Nnasıl Bilirsiniz Kullanıp Tanıyan Var mı... Üstadım ben bıktım sen bıkmadın izah etmekten,nedendir bu hayattan sıkılma.Yaşanacak güzel günler var daha , sabrına hayranım :) 150 den sonra er 6 iyi gelir hem de çok iyi gelir.! O derece ki bir daha motora töbe ettirir... Bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri