leone1907 kullanıcısının son içeriği

1. L

Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

buradan indirebilirsiniz Jeep Kullanma Kılavuzu.pdf
  2. L

Zj Arıza Tespiti

bu videodaki yöntem nasıl yapılıyor?
  3. L

Bu Bıçak Nasıl?

Elime şöyle bir bıçak geçti ama sapı kırık. bu kaliteli bir ürün müdür, sap yaptırıp kullanmaya değer mi?
  4. L

Kilometre Sayacı Fazla Atıyor

aracım 95 zj. km sayacında bir sıkıntı var rakamlar çok hızlı artıyor, 150-200 mtre yol gitsem sayaç 2-3 rakam artıyor km de olsa mil de olsa aşırı hızlı atmış oluyor. bunun sebebi ne olabilir? bir de araç 1tlden fazla gaz tüketiyor, sizde durum ne_?
  5. L

Herkesin Bize Yol Vermesi

teşekkürler 95 zj ltd
  6. L

Herkesin Bize Yol Vermesi

ilk defa jeep sahibi olduk yollarda ilk dikkatimi çeken nedense bir yerlerden çıkarken herkes yol veriyor bu durum garibime gitti, sizinde başınıza geliyor mu?
  7. L

Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

bu kılavuzu buldum okudum faydalı şeyler var ama çoğu kısım benim aracımdan farklı amerikan avrupa versiyonlarından mı fark var?
  8. L

grand cherokee zj sol ayna camı

uzun zaman geçmiş ama bir sorum var sol ayna çok yakın gösteriyor bu orjinalde böyle mi, çakma ayna mı takmışlar?
  9. L

Zj 5.2 Hakkında Bazı Sorularım Var

merhaba 1995 zj ltd sahibi olarak aranıza katıldım, bazı sorularım olacak yardımcı olur musunuz? 1-tavandaki lambalardan iki tanesi yok,bunlar nereden bulurum 2-tavandaki yol bilgisayarında hiç görüntü yok,sıradan bir elektrikçi bunu çözer mi servise mi gitmem lazım 3-arızaları gösteren ekran...
  10. L

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

selamlar emre ben, istanbul ilk jeep tecrübem

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303