linus kullanıcısının son içeriği

1. linus

Ahşap Kano Yapımı - Wood Duck 12

çok güzel gözüküyor, güle güle kullanın :) bende ''dik ve yapıştır'' yöntemi ile yapılan optimist ve lazer boyutları arasındaki yelkenli tekne planları inceliyorum. ulaşım sorununa da çözüm bulduktan sonra başlayacağım.
  2. linus

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ geçmiş olsun..
  3. linus

Mini City

Ynt: Mini City Antalya'da yaşamama rağmen bir türlü fırsat bulup ziyaret edemediğim bir yer. fotoğraflardan anlaşılan yaptığım büyük hata :( bu güzel fotoğraflar için teşekkürler
  4. linus

Dünyanın en pahalı fotoğrafı

Ynt: Dünyanın en pahalı fotoğrafı bana göre Andreas Gursky'nin en iyi fotoğrafı bu değil ama pazarlama stratejisi ve imaj böyle bir şey demek ki
  5. linus

Görüntü Sabitleyici Nedir? 1 Dolara Nasıl Yapılır?

Ynt: Görüntü Sabitleyici Nedir? 1 Dolara Nasıl Yapılır? doğru söylüyorsunuz, dikkatli olmak lazım!!! sonuçları tecrübe ile sabittir ;D
  6. linus

Görüntü Sabitleyici Nedir? 1 Dolara Nasıl Yapılır?

Ynt: Görüntü Sabitleyici Nedir? 1 Dolara Nasıl Yapılır? güzel bir fikir, özellikle benim gibi ıs bulunmayan bir makine kullanan ve istemese de bu amaçla iso değerini yükseltmek zorunda olan biri için ama önemli bir soru var, gerçekten işe yarıyor mu ? deneyip görmek lazım.
  7. linus

Ben ve Defenderim aranıza katıldık, kabul ediyormusuzun.

Ynt: Ben ve Defenderim aranıza katıldık, kabul ediyormusuzun. kazasız belasız, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, darısı başıma :)
  8. linus

Sonunda Defender.... Artık benim de var :D

Ynt: Sonunda Defender.... Artık benim de var :D hayırlı olsun , darısı başımıza :D
  9. linus

İlginç Offroad Araçları

Ynt: İlginç Offroad Araçları maalesef antalya'da aynı şekilde
  10. linus

İlginç Offroad Araçları

Ynt: İlginç Offroad Araçları ayıların raks edeceği kesin :D
  11. linus

İlginç Offroad Araçları

Ynt: İlginç Offroad Araçları tundra buggy
  12. linus

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? Münir Nurettin Selçuk - Tereddüt
  13. linus

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları bir fotoğrafta çadır kapalı iken...
  14. linus

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları suzukiler gerçekten güzelmiş. benimde benzer bir hayalim var, benzer şekilde suzuki'den ama hem arazide hem şehirde daha rahat kullanım sağlayacağını düşündüğüm için dışa çıkıntısı olmayacak. biraz dar olacak ama olsun ;D örnek olarak bulduğum model
  15. linus

İSTANBUL'U AGLATAN UNIMOG YAKINDA

Ynt: İSTANBUL'U AGLATAN UNIMOG YAKINDA takip edelim bakalım ne olacak

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan