looktr kullanıcısının son içeriği

1. looktr

Çok Aranan Zor Bulunan Parçalar

Otomobil olsun hırdavat olsun çoğumuzun bazen ihtiyaçları olur. Aradığımız parçayı bulmakta zorlanırız. Hayata geçirmek istediğim bir projem var. Bu proje için çok aranan ve/veya zor bulunan parça isimlerine ihtiyacım var. Sizin de aklınızda böyle parça isimleri varsa yorumda belirtmenizi rica...
  2. looktr

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

Bu düğmede üretim hatası mı var, yoksa kullanıcı hatası nedeniyle mi bozulmuş? Yoksa parça kalitesiz üretim olduğu için kolay bozulmaya meyilli mi? Bu araçtan almayı düşünenlere tavsiyeniz var mı?
  3. looktr

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

Hayırlı olsun. Araçla ilgili her türlü deneyiminizi paylaşırsanız memnun oluruz.
  4. looktr

Arabistan Gezenbilir Gurubu

Merhaba, ben Nazım. 2013 - 2014 arasında arabistanda çalışmıştım. Halen türkiyedeyim. Ama bir yarım orada kaldı. Gezenbilirde maalesef arabistan gurubunun kurulmamış olduğunu gördüm. Bu yüzden gurubu kurmaya karar verdim. Arabistana gitme imkanınız olmasa de görecek öğrenecek çok şey var. İmkan...
  5. looktr

Çayır Mağarası - Çaycuma - Zonguldak

Merhaba. Siteye yeni üye oldum. Mağara forumuna bakarken çayır mağarasının eklenmemiş olduğunu gördüm. İki dolmuşla bir saatte ulaşabileceğim bu yeri yıllardır merak ediyordum, ancak gidebildim. Mağaranın içinden bir dere akıyor. Mağara çıkışında suyun bir kısmı kanaldan götürülerek değirmene...
  6. looktr

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selam, Zonguldak Çaycumalıyım 38 yaşındayım. Bir 4x4 araç hakkında araştırma yaparken buldum forumu. Başka da bir yerde aradığım bilgiyi bulamadım. Gezmeyi seven biri olarak sanırım formu oldukça geç fark ettim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri