M3CSL kullanıcısının son içeriği

1. M

Pathfinder Hakkında Bilgi Ve Öneri

4 YIL Kullandım motor sanzıman korkma, o fiyatlara alınabilecek en konforlu kaliteli araçlardan,İstanbulda yahyalıya gidebilirsin.maslakta istanbul oto baktırabilirsin 2-3 tane kronik yeri var ama büyük şeyler değil. Geçmişi kötü olmayan iyi araç blmaya bak genede.. yol tutuşu iyidir.
  2. M

Range Rover 3.0 Td6 L322 Periyodik Servis Tavsiyesi

Cemafer Usta 4x4 Garage iyi diye biliyorum.Fiyat konusunda yorum yapamam.
  3. M

Bmw X5 2006 3.0 Di̇zel E53 - Bi̇lgi̇ Paylaşimi

At lastik işinizi görür,General grabber AT3 Olabilir, kar arazi asfalt dengeyi sağlar
  4. M

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

2009 2010 3.0 Ların şanzıman nedir mercedesmi?, servs bakımlı araç 290bin kmde sorun çıkartırmı acaba?Motorları çok iyi onu biliyorum.
  5. M

Grand Cherokee Almayi Düşünüyorum

Yaşı itibari ile illaki sorunlar çıkıcaktır, daha sorunsuzu için japon tavsiye edebilirim, prado pathfinder vs. Ya da iyice araştırmak lazım.
  6. M

Nissan Navara Off Road Için Uygunmu?

Önümüzdeki kışa kadar fiyatlar düşmez, hafif hafif çıkmaya devam eder bilginize, ne kadar erken alırsanız o kadar iyi.
  7. M

Grand Cherokee 5.2 Calisip Stop Etme Problemi

Samsunda olduğunuz için,youtubta güven oto tamircim var çok başarılılar bir aramanızda gitmenizde fayda var,en azından yol gösterirler.
  8. M

Gebze-şile Gezisi

Ben çalışıyorum bu hafta,etap Polonezköy ve Kurtdoğmuşta var.
  9. M

2004 1.6 Grand Vitara Arazi Vitesi Hakkında

4h 4l konumuna alındığında ön arka birbirine bağlanır,orta kilit varmış gibi görev görür. Önde ve arkada lsd vs yoktur.
  10. M

97 Expedition Günlüğü

Merak ettiğim bir araç,anlatım için teşekkürler.Başka kronik sorun varmı?şanzıman nasıl,
  11. M

Mercedes Ml 320 - Bf Goodrich

Bf at arazi ağırlıklı bir Atdir, yağışta yüksek hızda kuruda çok bekleneni vermeyebilir,Onun yerine General grabber at3,yoko geolander At tavsiye ederim. Yurtdışında Generaller çok populerdir. f/p iyidir.
  12. M

4x4 Önerisi Yapabilecek Olan Değerli Ağabeylerim...

Bütçe önemli, beklenti önemli,eski araçmı yeni mi olucak, Seçenek çok elemek lazım.
  13. M

Gebze-şile Gezisi

Vitara 3k girer her deliğe eski arabam iyi bilirim:smiley: manevrası filan çok iyi,bizim büyük arabaların ve kamyonların işi zor. Kar sezonunu bekliyoruz biz bu ara yağar yağmaz samanlı dağlarındayız inş,haberleşiriz.Tel var zaten.
  14. M

Gebze-şile Gezisi

Maşallah güzel olmuşa benziyor,denizli göletinden yukarıya çıkan yol sanırım,çok geniş bir alan oralar karmaşık ara yollar mevcut oralarda,net çekiyor ama o güzel:)
  15. M

Toyota Rav4 Hafif Arazi Tavsiyesi

3-4 Cm get yani takoz ile yükseltebilirsiniz. Aracı aynı oranda genişletirseniz yol tutuş kaybı yaşamazsınız, yani 3 cm spacer iş görür. Nette bu konuda yerler mevcut Mgt spacer olabilir. Hafif arazi için bf at den ziyade general grabber at3 ya da at2 tavsiye ederim. hem daha ucuzdur hemde yol...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR