macir_ertan kullanıcısının son içeriği

1. macir_ertan

Beklediğimiz Makine sanırım budur:)

Ynt: Beklediğimiz Makine sanırım budur:) Maşallah tundrada ve otobanda ; canım kısaca düz yolda kimse eline su dökemez.. ;D ;D
  2. macir_ertan

Defender 90 Lastik seçimi

Ynt: Defender 90 Lastik seçimi Teşekkür ederim arkadaşlar yarın hava basınçlarını 35'e indiririm ayrıca daha garanti olsun diye lastiklerin altına tebeşirle enine birer çizgi çizerim ve 5-10 kilometre yol yaptıktan sonra kıyılardanmı yoksa ortadan mı yada tamamen mi silinmiş çizikler kontrol...
  3. macir_ertan

Defender Arka Cam Değişimi

Ynt: Defender Arka Cam Değişimi Aynen benim de 90'ın yıkamacıda arka camlardan su alıyor acaba yeni cam orjinal cam çerçevesi alsam sorun hallolurmu camlarıyla komple mi satılıyor yada camsız olarak eski camları kullanmak üzere parça kod numarasını bilen varmı ebay'dan sipariş vereyim
  4. macir_ertan

Ynt: Defender 90 Lastik seçimi Siz kaç önerirsiniz dediğiniz gibi maksimum basınç olmalı kağıdın birini sakladım birdaha kontrol ederim.Taha bey bir haftadır kullanıyorum şu haliyle iyi gibi hatta eski lastiklerden sonra yeni lastiğin kauçuğu daha yumuşak olduğundan daha bir keyifli artı çook...
  5. macir_ertan

Fazla Defender 110 Jantı olan var mı? (16" x 6.5)

Ynt: Fazla Defender 110 Jantı olan var mı? (16" x 6.5)
  6. macir_ertan

Fazla Defender 110 Jantı olan var mı? (16" x 6.5)

Ynt: Fazla Defender 110 Jantı olan var mı? (16" x 6.5) Geçmiş olsun Vefik bize birşey olmasın ne demeli buna da şükür keşke olmasaydı ya bu arabanın kabak gibi çırılçıplak jantı bile sevimli :) Allhım neden seviyorum bu aracı bu kadar.Bu arada bende geçen gün geri geri gelirken arka solu sokak...
  7. macir_ertan

Ynt: Defender 90 Lastik seçimi Cevap yazma ve yorum zahmetinde bulunan bütün arkadaşlara teşekkürler lastikler gelmiştir 235/85/16 Bf Goodrich Mud Terrain 2 KM dot olarak da 2011 üretimi bir lastik için fırından yeni çıkmış sayılır:Ve benim Defender 90'ın yeni pabuçlarını giyidikten sonra son...
  8. macir_ertan

Defender Motor Çeşitleri Hakkında Soru

Ynt: Defender Motor Çeşitleri Hakkında Soru
  9. macir_ertan

Defender Motor Çeşitleri Hakkında Soru

Ynt: Defender Motor Çeşitleri Hakkında Soru Selam bendeki 1995 model Defender 90 1992-1999 yılları arasında üretilen motordan Discovery1 için ve özel olan üretim yani ısmarlama model Defenderlere uygulanan yine orjinal fabrika montajı bir motor.Araç orjinal İngiliz yapımı 4 silindirli 2000cc...
  10. macir_ertan

Ynt: Defender 90 Lastik seçimi Çok teşekkür ederim cümlemize kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim
  11. macir_ertan

Yıllar Sonra Nihayet Kavuştuk... :) Hoşgeldin Bebek :)

Ynt: Yıllar Sonra Nihayet Kavuştuk... :) Hoşgeldin Bebek :) Nasılda anlatmışsınız bu aşkı nasılda soluksuz okudum her satırında birşekilde kendimi buldum benimde ilk Defenderim Türk Telekomdan çıkma idi aynısı hatta onu görür gibi oldum klavyene sağlık ne güzel yazmışsın işte be da benim...
  12. macir_ertan

Ben ve Defenderim aranıza katıldık, kabul ediyormusuzun.

Ynt: Ben ve Defenderim aranıza katıldık, kabul ediyormusuzun. Nedir bu Türkiyedeki sorunlar yaa,resmen mide bulandırıyorlar adamın elinde ruhsat var istasyona gidiyor muayene istasyonundaki arkadaş ilk defa Defender görüyor sanki uçan daire gelmiş,bu gibi gıldırgıcık işleri okudukça buzlarım...
  13. macir_ertan

2007 üstü defender parça atölye ve kullanma kitabı

Ynt: 2007 üstü defender parça atölye ve kullanma kitabı Sabırsızlıkla bekliyorum cevabınız için tekrar teşekkür ederim
  14. macir_ertan

2007 üstü defender parça atölye ve kullanma kitabı

Ynt: 2007 üstü defender parça atölye ve kullanma kitabı Çok teşekkürler bu aracı en ince ayrıntılarına vidalarına kadar incelemek bambaşka bir zevk.Onur benim Defender 90 benzinli Mpi 2.0 136 hp bu motorun kataloğunu nereden bulabilirim yardımcı olabilecekmisin selamlar
  15. macir_ertan

Ben ve Defenderim aranıza katıldık, kabul ediyormusuzun.

Ynt: Ben ve Defenderim aranıza katıldık, kabul ediyormusuzun. Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın,kazasız belasız tabi ki diyorum ama gördüğüm kadarıyla acil 4 lastik lazım tabi ki siz daha iyi bilirsiniz ama,naçizane fikrimdir yapılacak listesinin en başına yeni lastik ekleyin selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri